Společnost RENOMIA se v Praze přestěhovala do nových prostor

Hlavní stránka / Regiony / Společnost RENOMIA se v Praze přestěhovala do nových prostor

2.4.2014

Společnost RENOMIA se v Praze přestěhovala do nových prostor PRAHA – Největší pojišťovací makléř na českém trhu, společnost RENOMIA, a. s., přestěhovala své pražské kanceláře do nových prostor. Od 31. března sídlí její pražská pobočka v administrativní budově Florentinum v centru Prahy, kde si pronajala tři tisíce metrů čtverečních. Důvodem stěhování je strategie dalšího rozvoje firmy a zkvalitňování služeb i dostupnosti pro své klienty a obchodní partnery.

„Díky novému zázemí a výborné dopravní dostupnosti budeme o něco blíže našim novým i stávajícím klientům a obchodním partnerům. Věřím, že si ve Florentinu brzy vybudujeme příjemné, moderní pracovní prostředí a těším se na inspirativní setkání s našimi klienty a obchodními partnery,“ komentovala stěhování Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA, a. s.
 
Administrativní centrum Florentinum přivítalo první nájemce začátkem ledna 2014 a otevřeny byly i veřejné prostory Florentina spolu se zrenovovanou Desfourskou zahradou. Projekt získal čtyři nejvyšší ceny Construction Investment Journal Awards Czech Republic a zvítězil v soutěži Best of Realty.
 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

maxformer.com

www.babyforyou.org/
Všechna práva vyhrazena © 2018