V parku P3 Liberec oslavili vztyčení prvního pilíře nové haly

Hlavní stránka / Regiony / V parku P3 Liberec oslavili vztyčení prvního pilíře nové haly

23.4.2015

V parku P3 Liberec oslavili vztyčení prvního pilíře nové haly PRAHA - Společnost P3, vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, slavnostně pokřtila první pylon nové haly pro firmu NIKAU Chrudim. Budova, jejíž dokončení je naplánováno na červenec tohoto roku, je stavěna na míru této české logistické společnosti.

Nová moderní budova v parku P3 Liberec, který leží v průmyslové zóně Liberec-Sever, v těsné blízkosti rychlostní silnice R10 na trase Praha - Drážďany, ponese označení H6. Logistická hala bude mít rozlohu 7096 metrů čtverečních, projekt dále zahrnuje výstavbu 561 metrů čtverečních kancelářských prostor. Realitním poradcem transakce byla společnost Jones Lang LaSalle (JLL), generálním dodavatelem stavby pak firma GOLDBECK.
 
„Se společností NIKA Chrudim se již v rámci parku P3 Liberec důvěrně známe, doposud si pronajímala prostory v jiné z našich budov. Velice nás těší její růst i to, že jsme schopni poskytnout jí vhodné zázemí pro expanzi,“ říká Tomáš Míček, ředitel P3 v České republice. „Tato výstavba má pro nás velkou hodnotu. Jedná se totiž o první budovu, kterou stavíme na míru potřebám našeho zákazníka poté, co jsme na podzim loňského roku výrazně rozšířili naše portfolio průmyslových nemovitostí v České republice,“ dodává Tomáš Míček.
 
NIKA Chrudim s.r.o. je soukromá česká dopravní společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti národní a mezinárodní dopravy, spedice, skladovací a dopravní logistiky. Podniká však i v oboru těžebních a zemních prací. Dopravce disponuje vozovým parkem o velikosti více než 180 vozidel různých typů.
 
P3 je vlastník, developer a správce evropských logistických nemovitostí. Do portfolia P3 o rozsahu 2,9 milionu metrů čtverečních v rámci 9 zemí nyní spadá 141 logistických nemovitostí a společnost dále disponuje pozemky o rozloze více než 1,6 milionu metrů čtverečních, které jsou určené pro další rozvoj a výstavbu. Vlastníky společnosti P3 jsou TPG Real Estate a Ivanhoé Cambridge. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

První sloup nové haly v parku P3 Liberec

První sloup nové haly v parku P3 Liberec

Foto (zleva): Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku, Radovan Voda, generální ředitel, NIKA Chrudim, Aleš Kocábek, vedoucí projektu, GOLDBECK

Foto (zleva): Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku, Radovan Voda, generální ředitel, NIKA Chrudim, Aleš Kocábek, vedoucí projektu, GOLDBECK

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://monaliza.kiev.ua

www.topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018