V Praze se otevře nové muzeum voskových figur

Hlavní stránka / Regiony / V Praze se otevře nové muzeum voskových figur

27.4.2014

V Praze se otevře nové muzeum voskových figur PRAHA - Tým oddělení projektového managementu JLL úspěšně dokončil rekonstrukci a přestavbu památkově chráněné budovy v centru Prahy pro společnost Companie des Alpes. Francouzská společnost v budově o ploše 4400 metrů čtverečních, která se nachází v Celetné ulici, otevře přesně na Prvního máje muzeum voskových figurín Grévine Praha. Po Paříži se bude jednat o druhou pobočku tohoto muzea v Evropě. Projekt za 12 milionů eur nabídne voskové portréty známých českých osobností i mezinárodních celebrit.

Tým oddělení maloobchodních nemovitostí JLL zastupoval společnost Companie des Alpes již ve fázi hledání vhodných prostorů pro muzeum v centru Prahy, zajistil prostory v Celetné ulici a vyjednal podmínky nájemní smlouvy. „Jsme skutečně rádi, že jsme se mohli podílet na otevření jediné pobočky Musée Grévin ve střední Evropě, která se nachází právě v centru Prahy. Prostory v Celetné ulici svou velikostí a prominentním místem představují vhodné prostředí pro první pobočku tohoto muzea voskových figurín v regionu. Tato volba také potvrzuje pozici Prahy coby přední kulturní, historické, turistické a zábavní destinace v Evropě,“ říká Beatrice Mouton, vedoucí oddělení maloobchodních nemovitostí JLL pro region CEE.

Tým projektového managementu JLL byl pověřen řízením celého procesu výstavby, včetně řízení nákladů, technického dozoru a bezpečnosti práce. „Jsme hrdí, že můžeme být součástí tohoto zajímavého a v České republice unikátního projektu. Základem úspěšné realizace bylo především vyhledání zodpovědných partnerů a důsledná koordinace všech zúčastněných stran,“ říká Pavel Kašík, Associate Director a vedoucí oddělení projektového managementu JLL. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

arbud-prom.com.ua

источник maxformer.com

http://www.best-cooler.reviews/
Všechna práva vyhrazena © 2018