VGP Park Český újezd obsazují další nájemci

Hlavní stránka / Regiony / VGP Park Český újezd obsazují další nájemci

25.1.2017

VGP Park Český újezd obsazují další nájemci Tým společnosti 108 AGENCY, zabývající se zprostředkováním pronájmu skladových a výrobních prostor, dokončil v závěru loňského roku dvojici významných transakcí v nově vznikajícím VGP Parku Český Újezd.

Nové nájemní smlouvy představují v souhrnném rozsahu skladové prostory s výměrou 10 341 metrů čtverečních. Zahrnují jak zahájení výstavby distribuční haly o rozloze 7 588 metrů čtverečních pro významnou nadnárodní logistickou společnost, tak také předání již dokončených prostor v samostatné hale o rozloze tři tisíce metrů čtverečních společnosti FIA PRO TEAM, zabývající se výrobou kompletního sortimentu malířských potřeb.

„Vážíme si vynikající spolupráce se společností VGP, díky které jsme mohli našim klientům nabídnout vhodné prostory v prvotřídním standardu a podílet se tak na vzniku nového areálu v Ústeckém kraji, který v současné době představuje velice žádanou lokalitu,“ uvedl Peter Kolenčík, senior consultant 108 AGENCY.
 
Areál VGP Park Český Újezd je rozvíjející se skladové a logistické centrum, umístěné v těsné blízkosti nedávno dokončené dálnice D8, tvořící spojnici mezi Prahou, Ústím nad Labem a dále pokračující do německých Drážďan. Právě s ohledem na nedávno dokončené, teprve druhé kompletní dálniční spojení mezi Prahou a Německem se jedná o velice atraktivní logistický park s výrazným růstovým potenciálem. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

детская одежда GAP в Украине

www.avtomaticheskij-poliv.kiev.ua

続きを読みます ac-sodan.info
Všechna práva vyhrazena © 2018