AVED uspořádal první Česko-čínský seminář zaměřený na stavebnictví

Hlavní stránka / Stavba / AVED uspořádal první Česko-čínský seminář zaměřený na stavebnictví

27.4.2017

AVED uspořádal první Česko-čínský seminář zaměřený na stavebnictví V rámci rozvoje česko-čínských obchodních vztahů proběhl na konci března seminář pod záštitou společnosti EGAP a Ministerstva Průmyslu a Obchodu ČR, který si kladl za cíl zejména prohloubení vzájemných obchodních vztahů a vytvoření nových investičních příležitostí v oblastech stavebnictví, sochařství a zpracování kamene obecně.

Ve stavebnictví je kámen neodmyslitelným prvkem. Jeho obliba značně roste i v domácnostech a ve vybavení komerčních prostor. Podle společnosti Pražský kámen je využíván v několika variacích. Největší zájem je o bílý mramor, který je hojně využíván v koupelnách, halách či na schodištích. Trendem je také hnědý mramor, který má zemité tóny.

Delegace zástupců firem a státní správy z čínského města Anshun přijela do Prahy z Itálie v rámci své celoevropské obchodní cesty. Seminář nabízel možnost navázat spolupráci mezi (převážně malými a středními) českými a čínskými společnostmi v oblasti nákupu materiálů, či realizace projektů.
 
V debatě vystoupili zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, Svazu průmyslu a obchodu, Exportní garanční a pojišťovací společnosti a elektrotechnické fakulty ČVUT. Vedoucí čínské delegace, Zhang Benqiang, místostarosta města Anshun, pozval hosty konference na připravovaný veletrh do města Anshun.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Stavba | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

цл 11 электроды

подробно velotime.com.ua

imagmagnetsns.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018