Představenstvo společnosti ALPINE Bau CZ pracuje v novém složení

Hlavní stránka / Stavba / Představenstvo společnosti ALPINE Bau CZ pracuje v novém složení

4.9.2014

 Představenstvo společnosti ALPINE Bau CZ pracuje v novém složení PRAHA - Nedílnou součástí Skupiny PSJ je od počátku července letošního roku jedna z největších tuzemských společností v oblasti dopravních staveb ALPINE Bau CZ a.s.. Převzetím příslušných aktiv této firmy dosáhlo PSJ dalšího významného momentu v procesu rozšiřování portfolia svých činností. Dalším logickým krokem v akvizičním procesu bylo ustanovení členů představenstva této dceřiné firmy.

Do čela představenstva akciové společnosti ALPINE Bau CZ byl jmenován Peter Russegger, dosavadní jednatel společnosti ALPINE Bau CZ. Toho v pětičlenném statutárním orgánu dále doplnili Michal Kocián (jednatel ALPINE Bau CZ), František Vaculík (generální ředitel PSJ, a.s.), Miroslav Horňák (ekonomický ředitel PSJ, a.s.) a Petr Vondruška (ředitel Regionu Morava v PSJ, a.s.). Do čela dozorčí rady byl ustanoven Jiří Pech (ředitel Divize development PSJ, a.s.).
 
„Akvizicí ALPINE Bau CZ jsme dosáhli výrazného posílení v oblasti dopravních staveb. Nově složené představenstvo této společnosti nyní stojí před velkou výzvou, jak co nejvíce vytěžit ze synergie ALPINE Bau CZ a Skupiny PSJ, zajistit její zakázkovou naplněnost pro roky 2015 a 2016, prosadit výrobní kapacity značky ALPINE též na východních trzích a optimálně využít velkého pracovního potenciálu společnosti,“ řekl Petr Vondruška, ředitel Regionu Morava akciové společnosti PSJ.
 
Ten zároveň věří, že se společnosti podaří provázat aktivity v dopravních a inženýrských stavbách jak na českém, tak i slovenském trhu. V rámci akvizice ALPINE Bau CZ získalo PSJ zároveň kontrolu nad její dceřinou firmou ALPINE SLOVAKIA a též finanční účast v ostravské firmě SILASFALT, které se zabývá produkcí asfaltových směsí.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Stavba | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ручки металлические

777624.maxformer.com

www.gefest-sv.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018