Společnost Lindab otevřela v Brně svou novou pobočku

Hlavní stránka / Stavba / Společnost Lindab otevřela v Brně svou novou pobočku

22.2.2015

Společnost Lindab otevřela v Brně svou novou pobočku BRNO - Přední světový výrobce a prodejce stavebních komponent z tenkostěnné oceli, lehkých střešních krytin, okapových systémů a vzduchotechniky, společnost Lindab s.r.o. v České republice dále expanduje. 11. února otevřel svou novou pobočku v Brně. Ta se bude specializovat na prodej vzduchotechniky, současně poskytne také dostatek prostoru pro vzorkovnu lehkých střešních krytin a okapů.

Po centrále a výrobních závodech v Praze-Ruzyni, výrobě v Hustopečích a pobočce se sklady v Ostravě je tak Brno čtvrtým místem v tuzemsku, kde Lindab bude působit. „V naší nové pobočce poskytneme zájemcům z řad architektů, projektantů i montážních firem široké spektrum služeb,“ uvedl Stanislav Němeček, vedoucí prodeje vzduchotechniky společnosti Lindab s. r. o. Součástí pobočky je i vzorkovna výrobků Lindab, a to jak vzduchotechnických prvků, tak i střešních krytin a kompletních okapových systémů Lindab Rainline.
 
„V Brně jsme připraveni poskytovat také technické konzultace a příslušný servis,“ doplňuje informaci Pavel Kovanic, obchodní ředitel pro oblast střešních a stěnových systémů Lindab s.r.o. „Samozřejmostí bude zpracování cenových nabídek, kladečské plány, pomoc při výběru vhodného typu systému a řešení technických detailů. Také zde chceme v budoucnu organizovat školení pro naše obchodní partnery. V neposlední řadě pak budeme moci v regionu jižní Morava poskytnout podporu našim významným dlouholetým obchodním partnerům, a to především operativnějším zásobováním regionu a technickou podporou montážních firem.“  
 
Lindab v tuzemsku zaměstnává téměř 800 lidí a pracovní příležitosti poskytuje kromě Prahy v  Hustopečích u Brna a Ostravě). Česká republika je tak zemí, kde Lindab zaměstnává nejvíce lidí hned po mateřském Švédsku. Otevřením pobočky v Brně tak počet svých zaměstnanců v ČR ještě rozšíří.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Stavba | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.kapli.kiev.ua

www.best-mining.com.ua/komplektuyushie-dlya-maininga/

www.eurobud.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018