Trigema Building zatepluje historicky největší projekt bytového domu

Hlavní stránka / Stavba / Trigema Building zatepluje historicky největší projekt bytového domu

26.4.2016

Trigema Building zatepluje historicky největší projekt bytového domu Největší domácí projekt zateplení bytového domu začala realizovat společnost Trigema Building v Praze 8 na bytovém domě Zelenohorská. Investiční náklady činí okolo 80 milionů korun včetně DPH. Práce začaly v dubnu a skončit by mohly již do konce letošního roku. Jejich součástí bude například také zateplení střechy moderním podtlakovým systémem, sanace lodžií včetně výměny zábradlí a zasklení.

Součástí nabídky byl navíc také docházkový systém Convision a ostraha staveniště, což občané z bytového domu přivítali jako nadstandardní službu, kterou celá řada  stavebních společností ani neposkytuje. „Nepodcenili jsme přípravu a opět vsadili na kvalitu. Přestože byla naše nabídka o zhruba 300 tisíc korun nákladnější, rozhodnul se investor pro nás,“ uvedl Karel Branda, ředitel Trigema Building. Na projektu zateplení se dohromady vystřídají stovky pracovníků.
 
Trigema Building ve výběrovém řízení uspěla díky přímého hlasování členů společenství vlastníků bytového domu Zelenohorská. Přestože se jedná o největší takový projekt v historii Trigema Building, může se firma opřít o zkušenosti z podobně náročných akcí. Příkladem je zateplení nemocnice ve Znojmě, které se realizovalo během běžného provozu celého areálu v letech 2014 až 2015.
 
Mezi stavby, které Trigema zateplovala, patří i jeden z největších bytových domů v Praze v ulici Štúrova. K dalším významným projektům patří rovněž zateplení Střední odborné školy a učiliště ve středočeském Berouně, které proběhlo v letech 2014 a 2015. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Stavba | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

zateplení domu

zateplení domu

zateplení domu

zateplení domu

zateplení domu

zateplení domu

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://sellmax.com.ua

www.chemtest.com.ua/

также читайте shah21.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018