Značka RAKO tradičně odměnila nejlepší obkladačské realizace

Hlavní stránka / Stavba / Značka RAKO tradičně odměnila nejlepší obkladačské realizace

11.4.2017

Značka RAKO tradičně odměnila nejlepší obkladačské realizace Bez kvalitní práce obkladače by keramické obklady byly pouhými výrobky, nikoliv krásnými koupelnami, kuchyněmi nebo podlahami. Jediný český výrobce keramických obkladů, společnost LASSELSBERGER, proto již tradičně oceňuje nejlepší obkladačské realizace. Vyhlášení nejlepších realizací z keramických obkladů RAKO za rok 2016 proběhlo koncem března během Valné hromady Cechu obkladačů ČR v Havlíčkově Brodě.

Odborná porota hodnotila celkové ztvárnění realizací, použití moderních keramických materiálů, a především finální kvalitu zpracování. Výherci z řad obkladačů si kromě ocenění odnesli také profesionální nářadí věnované společností LASSELSBERGER.
 
Ocenění za nejlepší realizace obdrželi:
 
1.            místo Ing. Jan Semrád, TFP Interiér s. r. o., ČR
 
 
2.            místo Marián Páleš, DEAL Slovakia s. r. o., SR
 
 
3.            místo František Preis, Strakonice, ČR
 
 
Jedním z hlavních cílů Cechu obkladačů je podpora kvalitního řemesla. Valná hromada je navíc pro vyhlášení vítězů soutěže vhodnou příležitostí, protože se zde na jednom místě setkávají profesionálové a odborníci z oboru. Zároveň s oceněním realizací za rok 2016 byl zahájen další ročník soutěže.
 
Přihlásit lze dokončenou novou realizaci či rekonstrukci koupelny, kuchyně, podlahy, bazénu, restaurace apod. z obkladů a dlažeb značek RAKO HOME a RAKO OBJECT za rok 2016/2017. Každá přihláška je odměněna kvalitními montérkami RAKO. Tři nejlepší kladečské práce pak budou v březnu příštího roku vyhodnoceny společností LASSELSBERGER a odměněny hodnotnými cenami, například profesionálním nářadím a pomůckami pro obkladače v hodnotě cca 10 000 Kč. Termín pro přihlášení obkladačských prací je do konce února 2018. Více na www.cech-obkladacu.cz a www.rako.cz.
 
Společnost LASSELSBERGER je jediným výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. Firma zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO, která trvá už téměř 135 let. Díky segmentaci značek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM pokrývá společnost téměř všechny potřeby zákazníků v oblasti keramických obkladů a jejich následné aplikace. RAKO nabízí komplexní řešení.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Stavba   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

profvest.com/2017/08/super-ppl-otzivi-obzor.html
Všechna práva vyhrazena © 2018