Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH představí více než 800 vystavovatelů

Hlavní stránka / Veletrhy / Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH představí více než 800 vystavovatelů

13.9.2016

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH představí více než 800 vystavovatelů Plánujete stavbu, nebo rekonstrukci? Inspirujte se na 27. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, kterého se zúčastní více než 800 vystavovatelů ze 14 zemí. Připraven je bohatý doprovodný program pro odborníky, obchodníky i širokou veřejnost. Absolutní novinkou je nezávislé a bezplatné STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM. Akce se uskuteční od 20. do 24. září 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Veletrh FOR ARCH představuje vyvrcholení celoročního projektu zaměřeného na podporu stavebnictví. Zaměřuje se přitom nejen na oblast stavebnictví, stavebních materiálů, stavební chemie, ale také na oblast vytápění a klimatizace. Prezentovat se zde budou také okna, dveře nebo podlahy. Přidružený veletrh FOR WOOD se bude věnovat využití dřeva ve stavebnictví a dřevostavbám. Na veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA budou moci zájemci poznat největší výrobce a distributory wellness zařízení pro veřejnou, ale i soukromou sféru. Připraven je doprovodný program k saunování a wellness procedurám.

Moderní témata chytrý dům a úsporná domácnost
 
Zájemci o moderní bydlení by si neměli nechat ujít expozice věnované fenoménu „chytrý dům“, který dokáže automatizovat provoz celé domácnosti. Dá se jím řídit například klimatizace, stínění, ohřev teplé vody, zavlažování, ovládání TV, rádia, telefonů i internetu. Představí se zde také úsporná domácnost budoucnosti. Konkrétně se bude jednat o fotovoltaické panely na střeše, společně s bateriemi pro ukládání elektřiny, tepelná čerpadla pro topení i klimatizaci, moderní plynové kotle nebo bílé spotřebiče. Pozornost bude věnována také moderním stavebním materiálům 21. století.
 
Novinkou je bezplatné stavební poradenské centrum
 
Zájemci mohou po celou dobu veletrhu FOR ARCH využít Stavební poradenské centrum, kde budou odborníci bezplatně odpovídat na základní otázky ohledně stavebnictví. Další novinkou je skutečnost, že se zde odborníci budou věnovat také různým denním tématům. V úterý kvalitě výrobků, ve středu řízení energetické náročnosti domu, ve čtvrtek odbornému vzdělávání, v pátek fenoménu chytrý dům a v sobotu stavbě domu svépomocí, tentokrát v pasivním standardu. Na veletrhu budou pravidelně probíhat také tematické konference a přednášky. Cenné informace přinese konference Jak koupit bydlení, která vznikla ve spolupráci s portálem ESTAV, nebo konference Stavba domu svépomocí krok za krokem. 
 
Veletrh přináší také odborný program a celonárodní soutěže
 
Veletrh FOR ARCH bude hostit největší Konferenci ředitelů projektových společností v České republice, pořádanou CEEC Research a GRAITEC, na které vystoupí ministr financí ČR Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj ČR Karla Šlechtová a ministr životního prostředí ČR Richard Brabec. Svaz měst a obcí ve spolupráci s Kontem Bariéry potom představí projekt Města bez bariér. Tradiční součástí veletrhu budou celonárodní architektonické soutěže, konkrétně Stavba roku 2016, Architekt roku 2016 a Young Architect Award. Dvacetileté výročí oslaví i soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Veletrhy   |   Tisk   |   Poslat článek známému

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

82% (34)

7% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Seo раскрутка сайтов детальнее на сайте.
www.pillsbank.net

profvest.com
Všechna práva vyhrazena © 2018