Pražská výstava Bydlení, nové projekty se stala nejvyhledávanější akcí svého druhu

Hlavní stránka / Veletrhy / Pražská výstava Bydlení, nové projekty se stala nejvyhledávanější akcí svého druhu

11.5.2014

Pražská výstava Bydlení, nové projekty se stala nejvyhledávanější akcí svého druhu PRAHA – Na konci března se v Praze uskutečnil již 20. ročník specializované výstavy nových projektů Bydlení 2014. Ta se během své existence stala nejvyhledávanější prezentací ve svém oboru. Letos se již podruhé uskutečnila v moderních prostorách veletržního areálu PVA Expo Praha – Letňany, v hale č. 3, která se svou návazností na novou vstupní halu stala frekventovaným místem. Umístění veletrhu Bydlení, nové projekty a veletrhu FOR HABITAT ve stejné hale se projevilo pro vystavovatele jako strategicky výhodné propojení.

Výstava Bydlení, nové projekty probíhala opět souběžně s veletrhy FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR OFFICE a FOR GARDEN. Tento soubor jarních veletrhů je uceleným přehledem všech komodit souvisejících s bydlením. Od pořízení parcely, domu či bytu, přes výběr oken, dveří, bazénu, sauny i nábytku, až po zahrady a nezbytné bytové doplňky a dekorace. Veletrh tak návštěvníkům umožňuje získat souhrnné informace pod jednou střechou.
 
V rámci výstavy Bydlení, nové projekty se představily firmy z oblasti nemovitostí, facility managementu, renovací a oprav interiérů, finančního poradenství, hypotečních úvěrů a další. I v době, která není tomuto odvětví příliš nakloněna, se řada předních developerů, kteří jsou velkými hráči na trhu, rozhodla prezentovat své nové i stávající projekty a tím posílit svou image. Velký zájem vystavovatelů svědčí o efektivnosti výstavy. Veletrhu Bydlení, nové projekty se zúčastnilo mnoho renomovaných firem, které se představily reprezentativními expozicemi, jenž lákaly do haly davy návštěvníků.
 
Těžištěm byly v letošním roce významní developeři jako Skanska, Central Group, Ekospol , YIT Stavo, MK Development,  Real Treuhand, Pražská správa nemovitostí, Benuga, Uniga, DSK, UBM Bohemia a další. Mezi nováčky na veletrhu patřily developerské společnosti  Sekyra Group, CTR Group, MS Invest. Nabídku nízkoenergetického bydlení mohli návštěvníci nalézt u JRD. Zástupci realitních kanceláří byly společnosti Next reality,  Evropa realitní kancelář, Remax nebo iDeveloper.
 
Finanční instituce byly zastoupeny, mimo jiné, Českou spořitelnou, Modrou Pyramidou nebo Raiffeisen stavební spořitelna. Toto je pouze výčet některých z nich. Kromě těchto stěžejních vystavovatelů přivítal veletrh Bydlení opět i nabídku firem facility managementu, které zastupovaly firma Hrubý Moving nabízející stěhovací služby. Novinkou na veletrhu byla prezentace čínské školy  Feng Shui pod vedením Roberta Halusky. Hlavním smyslem tohoto směru je nalezení rovnováhy a harmonie, kvalitě energie v domě. Tento trend pomáhá nejen při tvorbě designu domů, ale i při koupi či prodeji nemovitostí a parcel, vhodného rozmístění vybavení kanceláří apod.
 
Mediální kampaň byla zacílena nejen na širší veřejnost, ale také na segment vyšší příjmové skupiny, především z regionu Praha a Střední Čechy. Marketingová kampaň na výstavu Bydlení, nové projekty probíhala jak samostatně, tak byla propojena s kampaní jarních veletrhů FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR OFFICE, FOR GARDEN. Poprvé bylo využito billboardové kampaně s možností participace vystavovatelů. Na veletrh bylo elektronickou formou pozváno téměř 20 tisíc návštěvníků.
 
Statistika veletrhu: 
 
Celkový počet vystavovatelů veletrhu Bydlení, nové projekty 2014: 46
Hrubá výstavní plocha: 1200 metrů čtverečních 
Čistá výstavní plocha: 597 metrů čtverečních 
Celkový počet návštěvníků souboru veletrhů: 32 135

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Veletrhy | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Veletrh-Bydleni-2014-navstevnici.jpg

Veletrh-Bydleni-2014-navstevnici.jpg

Veletrh-Bydleni-2014-stanek-Central-Groupu.jpg

Veletrh-Bydleni-2014-stanek-Central-Groupu.jpg

Veletrh-Bydleni-2014-stanek-Skanska.jpg

Veletrh-Bydleni-2014-stanek-Skanska.jpg

Veletrh-Bydleni-2014-stanek-YIT-Stavo.jpg

Veletrh-Bydleni-2014-stanek-YIT-Stavo.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://kompozit.ua

здесь

https://topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018