OKNOPLAST zaznamenal loni nárůst prodeje o 12 procent

Hlavní stránka / Vybavení interiérů / OKNOPLAST zaznamenal loni nárůst prodeje o 12 procent

22.3.2013

OKNOPLAST zaznamenal loni nárůst prodeje o 12 procent PRAHA - Společnost OKNOPLAST, přední evropský výrobce výplní stavebních otvorů, zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2012. Během tohoto období zaznamenal a meziroční nárůst prodeje o 12 procent Prodejní statistiky potvrzují trend předchozích let – 37 procent zákazníků preferuje klasickou bílou barvu oken, zatímco 63 procent zákazníků volí kombinaci bílého a barevného okenního profilu.

Celkový obrat společnosti OKNOPLAST v roce 2012 činil 2,5 miliardy korun oproti 2,1 miliardy korunám dosaženým v roce 2011. Podíl exportu za loňský rok tvořil 57 procent. Plánovaný agregovaný obrat společnosti pro rok 2013 činí 2,6 miliardy korun, přičemž podíl exportu se plánuje na 58 procent.
 
OKNOPLAST v reakci na potřeby trhu jako první z výrobců oken představil v roce 2012 řešení, ve kterém kromě povrchů okna pokrytých fólií se vzhledem dřeva jsou stejně upraveny také vnitřní plochy viditelné po otevření křídla. Plně probarvená okna s označením Colorfull byla oceněna jako nejlepší výrobek podzimního veletrhu MADE Expo 2012 v Miláně a jsou k dispozici v pestré paletě barev.
 
OKNOPLAST jako jeden z pěti největších výrobců otvorových výplní v Evropě prodal za uplynulý rok 2012 1,1 milionu okenních jednotek. Jednou z priorit určených vedením společnosti je nejvyšší kvalita výroby. Moderní strojový park s on-line řízenými výrobními procesy na 15ti automatických svařovacích linkách funguje v sedmi obráběcích centrech v areálu, který se rozkládá na 11 hektarech.

„V současnosti zaměstnává OKNOPLAST 908 osob na vysoké profesionální úrovni. Vyškolení profesionálové pomáhají jak při výběru optimální produktové nabídky s ohledem na vývoj trhu a potřeby zákazníků, tak zajišťují odbornou prodejní péči, servis a poradenství v každé etapě investice,“ říká Juraj Koudela, obchodní ředitel společnosti OKNOPLAST v České republice. „V návaznosti na dynamický rozvoj naší výroby plánujeme pro rok 2013 zvýšit počet zaměstnanců na 1000 osob,“ dodává. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Vybavení interiérů | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.fashioncarpet.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018