CBRE je lídrem ve správě komerčních nemovitostí na Slovensku

Hlavní stránka / Zajímavosti ze zahraničí / CBRE je lídrem ve správě komerčních nemovitostí na Slovensku

28.8.2014

CBRE je lídrem ve správě komerčních nemovitostí na Slovensku PRAHA/BRATISLAVA - Společnost CBRE převzala správu čtyř obchodních center na Slovensku a stává se tak lídrem na trhu správy komerčních nemovitostí. Nemovitosti vlastní dceřiná společnost GE Capital Real Estate. Kompletní správu a účetnictví převzal tým CBRE s účinností od 1. června 2014. Největší transakce na slovenském trhu za posledních 10 let zajistila společnosti CBRE růst spravovaných ploch o téměř 25 procent.

CBRE zastřešuje komplexní správu center MAX Trnava, MAX Trenčín, MAX Poprad a MAX Nitra, zahrnující účetní a finanční služby (administrace nájemních smluv, reporting, rozpočty a správa provozních nákladů), marketing, vztahy s nájemci, pronájem obchodních center a jejich provoz včetně koordinace technické správy.

„Převzetím obchodních center MAX do správy slovenského týmu CBRE se počet spravovaných nemovitostí zvýšil z 11 na 15 a v metrech čtverečních jde o více než 57 tisíc metrů čtverečních nových ploch. Zároveň byl významně navýšen počet zaměstnanců z původních 40 na 59,“ upřesňuje Petr Brabec, Asset Services Retail Director z českého týmu CBRE, který se na transakci na Slovensku významně podílel a bude poskytovat nadále podporu v období nastavování procesů a standardů CBRE.
 
Společnost CBRE ve střední a východní Evropě spravuje 240 obchodních center s celkovou plochou téměř 2,4 milionu metrů čtverečních, je tak jednou z předních společností spravující nemovitosti ve střední a východní Evropě.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Novinky na webu | Zajímavosti ze zahraničí   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Дистиллятор купить читать на сайте.
www.kompozit.ua

www.medicaments-24.com
Všechna práva vyhrazena © 2018