FINEP na Slovensku staví svůj tisící byt a kupuje administrativní centrum

Hlavní stránka / Zajímavosti ze zahraničí / FINEP na Slovensku staví svůj tisící byt a kupuje administrativní centrum

6.11.2014

FINEP na Slovensku staví svůj tisící byt a kupuje administrativní centrum PRAHA - Společnost FINEP pokračuje ve svých aktivitách na slovenském realitním trhu. Nedávno koupila administrativní budovu Atrium, v těchto dnech zahájila výstavbu další etapy projektu Jégého alej v bratislavské čtvrti Ružinov. „Slovenský realitní trh, především v oblasti Bratislavy se dynamicky rozvíjí a na mapě společnosti FINEP patří mezi tři pečlivě vybrané lokality, kde dosud působíme – kromě Prahy se jedná navíc ještě o mongolský Erdenet, ve kterém aktuálně připravujeme předání prvních 126 dokončených bytů. “ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel společnosti FINEP.

Lokalita Jégého alej patří mezi nejperspektivnější oblasti pro bydlení v Bratislavě, mimo jiné proto, že je nedaleko centra, obsahuje kvalitní síť obchodů a celá čtvrť se nachází v zeleni. „Dosud jsme realizovali tři etapy výstavby a díky zahájené čtvrté etapě se dostáváme na jeden tisíc postavených bytů. První tři etapy přitom byly velmi rychle vyprodány – mnoho bytů již v předprodeji – a podobný zájem očekáváme také nyní,“ upozorňuje Pardubický.

Polyfunkční objekt Jégého alej 4 je posledním objektem, který v komplexu vznikne. Projekt obsahuje 194 bytů a apartmánů, umístěných ve dvaceti podlažní budově. Všechny byty mají svou vlastní terasu a především z vyšších pater poskytují jedinečný výhled na slovenské hlavní město. 
 
Svou přítomnost na Slovensku, respektive v Bratislavě, společnost FINEP posílila před několika týdny také nákupem obchodního domu Atrium. Ten již od roku 2003 nabízí na čtyřech podlažích 4200 metrů čtverečních prodejních a kancelářských prostor. Cena transakce činila 2,5 milionů eur. Uvedená investice zapadá do strategie budování menšího portfolia výnosových nemovitostí v rámci skupiny FINEP.
 
„Pozitivum nemovitosti vidíme v kvalitním architektonickém a stavebně technickém provedení stavby a jejím umístění nedaleko Bratislavské obchodní lokality AU PARK. Investici do obchodního domu s těmito nájemci vidíme jako bezpečnou a stabilní.", uvedl Pavel Rejchrt, předseda představenstva FINEP SK a.s.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Novinky na webu | Zajímavosti ze zahraničí   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

доставка воды киев цена

интернет магазин заказать

http://steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018