Goodman má nového nájemce pro svůj park ve slovenském Senci

Hlavní stránka / Zajímavosti ze zahraničí / Goodman má nového nájemce pro svůj park ve slovenském Senci

28.2.2016

Goodman má nového nájemce pro svůj park ve slovenském Senci Skupina Goodman podepsala novou smlouvu se společností Coindu na pronájem prostor o rozloze 3458 metrů čtverečních v Goodman Senec Logistics Centre na Slovensku. Firma Coindu působí výhradně v sektoru automotive. Vyrábí a dodává automobilové komponenty jako například kožené, látkové a PVC čalounění. Vyrábí také příslušenství do interiéru například loketní opěrky, hlavové opěrky a dveřní panely.

„Společnost Coindu si zvolila Goodman Senec Logistics Centre pro jeho strategickou polohu, kvalitní technické parametry nabízené v nových objektech a technickou a provozní podporu ze strany společnosti Goodman,“ řekl Filipe Ribeiro Purchasing Group Manager společnosti Coindu. Smlouva se společností Coindu byla podepsána pouhý měsíc po dokončení spekulativní výstavby jednotky v budově B. Jedná se o poslední z šesti nájemních smluv uzavřených v roce 2015, které představují celkem 33 tisíc metrů čtverečních průmyslových ploch. Nemovitost zahrnuje sklad „třídy A“ o rozloze 3291 metrů čtverečních s parkovacím stáním pro 12 osobních a čtyři nákladní vozidla a 167 metrů čtverečních kancelářských prostor a sociálního zázemí.
 
„Naší strategií je poskytovat našim zákazníkům to nejvhodnější řešení. Dosavadní rozvoj Goodman Senec Logistics Centre je potvrzením naší schopnosti nabídnout komplexní řešení počínající kvalitním servisem v oblasti developmentu a to bez ohledu na technickou náročnost, až po aktivní správu majetku po celou dobu trvání nájemní smlouvy,“ komentoval Jan Palek, Goodman Country Manager CZ & SK.
 
Realitním poradcem transakce byla společnost JLL. „Goodman Senec Logistics Centre se nachází v jedné z nejvyhledávanějších logistických lokalit na Slovensku. Po důkladné analýze navrhovaných možností si společnost Coindu zvolila ideální kombinaci kvalitního servisu v oblasti developmentu, komplexního stavebního řešení a strategické lokality. Díky profesionalitě a flexibilitě všech stran se nám podařilo dokončit jednání po čtyřech měsících," řekla Michaela Tomková, Consultant ve společnosti Jones Lang LaSalle Slovakia.
 
Goodman Senec Logistics Centre je ve vlastnictví Goodman European Partnership (GEP), hlavního evropského realitního investičního nástroje společnosti Goodman. Centrum má ideální polohu pouhých 18 kilometrů od letiště v Bratislavě, což z něj dělá jedno z největších a nejatraktivnějších logistických areálů na Slovensku. Je snadno dostupné z dálnice D1 s napojením na Bratislavu a Trnavu, rychle rostoucí logistická centra v Polsku a nabízí také snadnou dostupnost z České republiky a Rakouska. Po dokončení výstavby bude logistické centrum disponovat až 140 tisíci metrů čtverečních vysoce kvalitních logistických ploch.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Novinky na webu | Zajímavosti ze zahraničí   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Складной велосипед https://velotime.com.ua
www.profvest.com

もっと
Všechna práva vyhrazena © 2018