Hotel & Spa Lotus Therme v maďarském Hévízu je na prodej

Hlavní stránka / Zajímavosti ze zahraničí / Hotel & Spa Lotus Therme v maďarském Hévízu je na prodej

24.6.2013

Hotel & Spa Lotus Therme v maďarském Hévízu je na prodej PRAHA - Hotelový tým C&W Global Hospitality je exkluzivně pověřen prodejem jediného pětihvězdičkového hotelu v lázeňském městě Hévíz. Hotel se nachází v západní části Maďarska na březích Hévízu, druhého největšího termálního jezera na světě, kousek od Balatonu a zhruba dvě hodiny jízdy z Budapešti.

„Jde o velmi rozmanitý resort s termálními bazény, golfovým hřištěm a tenisovými kurty. Hotel & Spa Lotus Therme láká na dlouhodobé pobyty hosty vyhledávající volnočasové aktivity, relaxačně-ozdravné pobyty i skupiny mířící za zábavou. Díky zotavení hotelového trhu ve střední Evropě očekáváme, že poptávka turistů po pobytech v Maďarsku a konkrétně v Hévízu bude strmě stoupat,“ říká Frédéric Le Fichoux, vedoucí středoevropského hotelového týmu společnosti Cushman & Wakefield.
 
„Hotel Lotus Therme představuje mimořádnou investiční příležitost koupit zavedený a oblíbený hotel ve výjimečné lokalitě. Hévíz je termálním městem po více než jedno tisíciletí a voda z jeho jezera slouží k léčení. Výhodou hotelu je jeho lokalita na křižovatce hlavních středoevropských měst jako jsou Budapešť, Vídeň, Bratislava  a Graz. Zahraniční klientela ocení snadnou dostupnost hotelu,“ dodává Frédéric Le Fichoux.
 
Hotel & Spa Lotus Therme nabízí 232 pokojů, dvě konferenční místnosti, restauraci, dva bary, posilovnu, šest plaveckých bazénů (jeden s termální vodou), včetně velké Jacuzzi, 6-ti jamkové golfové hřiště, čtyři tenisové kurty a zhruba 200 parkovacích stání. Hotel je umístěn v docházkové vzdálenosti od světově známého termálního jezera Hévíz. Do lokality se sjíždějí turisté z celé Evropy a Ruska, aby využili léčebných účinků termální vody.
 
Rolí C&W v této transakci je osobně představit nemovitost potenciálním investorům, zanalyzovat nabídky a vést jednání. Bude řídit projekt investiční prověrky a asistovat právním poradcům během uzavírání procesu s cílem zajistit co nejlepší podmínky pro prodávajícího.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Novinky na webu | Zajímavosti ze zahraničí   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Lotus-Therme-Hotel-1.jpg

Lotus-Therme-Hotel-1.jpg

Lotus-Therme-Hotel-Atrium.jpg

Lotus-Therme-Hotel-Atrium.jpg

Lotus-Therme-Hotel-Spa.jpg

Lotus-Therme-Hotel-Spa.jpg

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

velotime.com.ua/category/podrostkovye-velosipedy/

У нашей фирмы интересный web-сайт с информацией про ковролин детский www.kover-samolet.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018