Skupina HB Reavis získala již třetí londýnskou nemovitost

Hlavní stránka / Zajímavosti ze zahraničí / Skupina HB Reavis získala již třetí londýnskou nemovitost

30.5.2016

Skupina HB Reavis získala již třetí londýnskou nemovitost Mezinárodní developerská skupina HB Reavis koupila od společnosti Aberdeen Asset Management projekt na londýnské adrese Southwark Street č. 61 za 44 milionů liber. Ta přitom nedávno získala územní povolení k celkové rekonstrukci a přístavbě stávající budovy, která nabídne 7 100 metrů čtverečních administrativních ploch.

HB Reavis zamýšlí neprodleně zahájit práce na projektu v součinnosti s architektonickým studiem Tate Hindle Architects, které nedávno dokončilo konverzi kancelářského bloku z 60. let minulého století do podoby třetí a největší londýnské pobočky renomované umělecké galerie Gagosian Gallery.
Projekt umístěný v Southwark Street předpokládá rozšíření stávající budovy o další podlahové plochy, vytvoření teras na úrovni dvou nejvyšších poschodí a novou samostatnou jednotku v ulici Great Guildford Street.
 
Nachází se naproti dvěma restauracím – první z nich, Hixter, patří k řadě provozoven, které vlastní slavný šéfkuchař, restauratér a gastronomický spisovatel Mark Hix. Druhá bude otevřena zanedlouho pod názvem Caravan Bankside. Budova leží v blízkosti významných kulturních institucí, jako je například Tate Modern či Borough Market, jedna z neoblíbenějších destinací milovníků jídla a pití v Londýně. V neposlední řadě její strategická poloha umožňuje skvělé napojení na klíčová místa, jako je London Bridge, Blackfriars a Waterloo Station.
 
„Toto je naše třetí akvizice v centrálním Londýně. Jednoznačně potvrzuje naše odhodlání pečlivě volit místa v lokalitách s omezenou nabídkou nemovitostí a různorodou skladbou nájemců. Nakupujeme v oblastech, kterým přinášíme výhody, ať již ve formě skutečného oživení, lepšího přístupu k prostředkům hromadné dopravy nebo kvalitnější občanské vybavenosti. To vše bude i nadále stimulovat poptávku nájemců v těchto centrálních lokalitách,“ uvedl Tomáš Jurdák, Managing Director HB Reavis UK.
 
Poradenskou činnost ve věci této transakce poskytla společnosti Aberdeen Asset Management firma Colliers International a poradcem skupiny HB Reavis byla společnost Knight Frank. Tato transakce následuje úspěšnou koupi 7500 metrů čtverečních kancelářských prostor na adrese Farringdon Street č. 20 a akvizici vůbec první stavby, kterou HB Reavis zakoupila ve Spojeném království, nové administrativní budovy nejvyšší kategorie o celkové ploše 21 tisíc metrů čtverečních v King William Street č. 33.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Novinky na webu | Zajímavosti ze zahraničí   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

profvest.com

также читайте

here surrogacycmc.com
Všechna práva vyhrazena © 2018