Arcona Capital sportovala a podpořila dobrou věc

Hlavní stránka / Ze společnosti / Arcona Capital sportovala a podpořila dobrou věc

22.10.2016

Arcona Capital sportovala a podpořila dobrou věc Zaměstnanci společnosti Arcona Capital, správce nemovitostních fondů a nemovitostí ve střední a severní Evropě, se zúčastnili dvou pražských sportovních akcí a přispěli tak částkou celkem 42 tisíc korun na různé charitativní projekty.

Volejbalový turnaj, pořádaný společností JLL a závod dračích lodí, který organizovala firma CBRE, byly dobrou příležitostí pro zaměstnance společnosti Arcona Capital, aby ukázali své sportovní dovednosti a zároveň podpořili charitativní organizace pomáhající nejen v České republice, ale i v Africe. „Všichni jsme hodně soutěživí, a tak nás samozřejmě velmi potěšila výhra našeho týmu v závodu dračích lodí. Ale ještě více si vážíme zaujetí všech zúčastněných a jejich snahy pomoci dobré věci,“ říká Guy Barker, ředitel společnosti Arcona Capital.
 
Arcona Capital je nezávislý, samostatně spravovaný nemovitostní fond a správce nemovitostí. Společnost působí na trzích v severní a střední Evropě. Prostřednictvím kanceláří v Mnichově, Deventeru, Praze a Varšavě společnost spravuje portfolio nemovitostí soukromých i institucionálních investorů v hodnotě 400 milionů eur.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

gazon.net.ua

profvest.com

learn more www.pillsbank.net
Všechna práva vyhrazena © 2018