CBRE pomohla s likvidací škod v pražské ZOO

Hlavní stránka / Ze společnosti / CBRE pomohla s likvidací škod v pražské ZOO

20.6.2013

CBRE pomohla s likvidací škod v pražské ZOO PRAHA - Ve čtvrtek 13. 6. se zaměstnanci české pobočky CBRE ve své pracovní době zapojili do odstraňování povodňových škod v pražské zoologické zahradě. Kromě dobrovolné, manuální pomoci přispěla firma na obnovu poničených pavilonů finanční částkou 100 tisíc korun. Zaměstnanci firmy CBRE a IMPACT-CORTI, s níž se CBRE v březnu letošního roku spojila, se ráno v osm hodin sešli před hlavním vchodem v pro ně netradičním pracovním oblečení a stylových holínkách, aby se zapojili v celé zoo do čištění klecí, úklidu bláta a odvozu odpadu.

Všichni zároveň měli možnost dostat se do zázemí pavilonů, jako je želvárium či slonínec, kam jako běžní návštěvníci nemají povolený vstup. Cílem bylo přispět k co nejrychlejší a nejefektivnější obnově pražské zoo, která je nejvyhledávanějšímu turistickým místem v ČR.
 
Během oběda pak ředitel Richard Curran vyjádřil podporu vedení pražské zoo a Miroslavu Bobkovi předal šek v hodnotě 100 tisíc korun. „Chtěli jsme svou pomocí ukázat, že dobře fungující tým je schopen zapojit se také do činností, které nejsou běžnou součástí jeho specializace, v našem případě komplexní realitní poradenství,“ říká Richard Curran, ředitel CBRE. „Poctivá práce a týmový duch mohou být zejména v době, kdy Českou republiku postihla přírodní katastrofa, účelně využity na potřebných místech,“ dodává Richard Curran.
 
Společnost CBRE se v dlouhodobém horizontu pokouší držet myšlenky trvale udržitelného rozvoje a společenské integrace. Pomoc pražské zoo je proto přirozenou součástí filozofie firmy.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

CBRE-pomoc-ZOO-1.jpg

CBRE-pomoc-ZOO-1.jpg

CBRE-pomoc-ZOO-2.jpg

CBRE-pomoc-ZOO-2.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

progressive.ua

seotexts.com

agroxy.com/prodat/soja-154
Všechna práva vyhrazena © 2018