CBRE v rámci charitativního závodu dračích lodí vybrala 975 tisíc korun

Hlavní stránka / Ze společnosti / CBRE v rámci charitativního závodu dračích lodí vybrala 975 tisíc korun

4.10.2016

CBRE v rámci charitativního závodu dračích lodí vybrala 975 tisíc korun Společnost CBRE uspořádala pro své klienty charitativní závod dračích lodí, kterého se zúčastnilo 14 týmů. Společnost tak pro humanitární organizaci Plan International a Nadační fond moderní léčby arytmií, který podporuje rozvoj nových medicínských technologií v rámci Kliniky kardiologie IKEM, získala finanční prostředky v celkové hodnotě 975 tisíc korun.

Závod navázal na tradici dříve organizovaných CBRE olympijských her. Kromě CBRE se této sportovně-charitativní akce zúčastnily také firmy PwC Legal, Skanska, Wilson a partner, PointPark Properties, Floweast, Mintgroup, Kinstellar, PANATTONI EUROPE, Arcona capital, KPMG, Dentons Europe CS LLP, LaSalle Investment Management nebo Penta. CBRE vybrala na registračních poplatcích závodu celkovou sumu 195 tisíc korun. Polovina této částky poputuje do lokálního Nadačního fondu Moderní léčby arytmií, jehož cílem je podpora rozvoje progresivních trendů v oblasti diagnostiky a léčby poruch srdečního rytmu - srdečních arytmií. Zbývající část, vynásobenou britskou vládou devětkrát, což představuje celkovou částku 877 500 korun, získá humanitární organizace Plan International.
 
 
Na fotografii zleva: Ian Worboys, ‎CEO ve společnosti PointPark Properties, Clare Sheils, Head of Valuation CEE společnosti CBRE a Lisa Phillips, Europe Partner Affairs Manager společnosti Dentons
 
„Afrika se potýká s řadou problémů a jedním z nejpalčivějších je dětská chudoba. Proto se CBRE rozhodla dlouhodobě podporovat program pro zlepšení příležitosti a kvality života afrických dětí.  Velice mě těší zájem a ochota našich kolegů a obchodních partnerů, kteří se účasti na závodě dračích lodí rozhodli také pomoci,“ uvedl Clare Sheils, Head of Valuation CEE společnosti CBRE.
 
Partnerství s humanitární organizací Plan International uzavřela CBRE v březnu 2014 a bude trvat tři roky. Společnost se primárně podílí na projektu v rámci regionu EMEA s cílem zlepšit příležitosti a kvalitu života dětí v afrických zemích a podpořit jejich vzdělávání. Již v loňském roce společnost CBRE  přispěla Plan International ve výši 630 tisíc korun na vzdělávání dívek v Sierra Leone.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

farkopi.com

подробно www.fashioncarpet.com.ua

www.ry-diplomer.com/diplom-v-tolyatti
Všechna práva vyhrazena © 2018