DACHSER podporuje Světlušku

Hlavní stránka / Ze společnosti / DACHSER podporuje Světlušku

28.1.2015

DACHSER podporuje Světlušku KLADNO - Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic podporuje Světlušku – projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá dětem a dospělým se zrakovým postižením. DACHSER bude pro Světlušku zajišťovat skladování předmětů a vybavení pro realizaci nadačních akcí.Světluška pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Je oporou pro ty, které nelehký životní osud postavil před každodenní výzvu: znovu a znovu se učit životu ve tmě bez pomoci jednoho z nejdůležitějších lidských smyslů.

„Projekt Světluška pozorujeme již delší dobu a velmi se nám líbí, jakou formou pomáhá lidem se zrakovým hendikepem a přispívá k lepší informovanosti veřejnosti o životě bez světla,“ říká Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „proto jsme se rozhodli, že Světlušku podpoříme tím, co umíme nejlépe – poskytováním logistických služeb.“

Projekt Světluška pořádá po celé republice akce, jako jsou třeba populární Kavárna Potmě, sbírkové dny V září Světlušky září nebo Noční běh ve Stromovce, který se letos uskuteční už 16. dubna. Pro jejich organizaci potřebuje celou řadu produkčního a propagačního vybavení. Právě to bude DACHSER skladovat na své pobočce v Kladně.
 
„Jsme rádi, že Světluška našla ve skladu DACHSER zázemí nejen pro velké množství drobných sbírkových předmětů, mezi něž patří například populární tykadla, ale také pro interiér Kavárny POTMĚ, nebo konstrukci velké svítící vzducholodě, která měří na délku více než čtyři metry," komentuje spolupráci Přemysl Filip, ředitel Nadačního fondu Českého rozhlasu, který sbírkový projekt Světluška organizuje.
 
Světluška je dlouhodobý sbírkový projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu založený na solidaritě a dobré vůli lidí, kteří se rozhodli darovat nevidomým trochu světla. Od roku 2003 pomáhá lidem se zrakovým hendikepem v celé České republice. Do projektu se zatím zapojilo více než 70 tisíc dobrovolníků a miliony dárců, díky kterým Světluška podpořila těžce zrakově postižené už více než 100 miliony korun.
 
Foto: Lenka Červenková

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Vzducholoď nadace Světluška
Autor: Lenka Červenková

Vzducholoď nadace Světluška

Vzducholoď nadace Světluška
Autor: Lenka Červenková

Vzducholoď nadace Světluška

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

детская одежда GAP в Украине

https://pillsbank.net

alfaakb.com
Všechna práva vyhrazena © 2018