Fotbalový turnaj Linde MH zná své vítěze

Hlavní stránka / Ze společnosti / Fotbalový turnaj Linde MH zná své vítěze

8.6.2016

Fotbalový turnaj Linde MH zná své vítěze Velké Bílovice se staly svědkem napínavých fotbalových soubojů, strhujících gólů a především mimořádného nadšení pro sport a fotbal zvlášť. Svůj tradiční turnaj v malé kopané – Linde Fotbal Cup 2016 – zde totiž uspořádala společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení. Vítězem letošního, pátého ročníku se stal tým společnosti ČKD Kutná Hora, a.s., který uspěl v konkurenci dalších 13 týmů z celé České republiky.

Jednotlivá mužstva reprezentující zákazníky společnosti Linde MH byla losem rozdělena do dvou základních skupin, kde se všechna družstva utkala systémem každý s každým. Nejlepší týmy pak postoupily do vyřazovacích bojů, z nichž vzešla finálová dvojice celé soutěže: tým společnosti ČKD Kutná Hora, a.s., proti týmu z Shape Corp. Czech Republic, s.r.o. Fotbalisté ČKD Kutná Hora, a.s., v napínavém duelu porazili svého soupeře výsledkem 1:0 a stali se tak celkovými vítězi letošního Linde Fotbal Cupu.

Třetí příčku vybojovalo mužstvo společnosti VVM - IPSO s.r.o. Oceněn byl i nejlepší brankář turnaje, jímž se stal Marek Kužel ze společnosti Schneider Electric, a.s., a titul nejlepšího střelce si s počtem 14 gólů vystřílel Ferenc Roth ze společnosti Shape Corp. Czech Republic, s.r.o. O zábavu a uvolnění fotbalem nabité atmosféry se svým temperamentním vystoupením postarala hudební skupina Brutus Rock.
 
„Letos jsme ve Velkých Bílovicích mohli sledovat výborné týmy, jejichž příkladný zápal pro hru i smysl pro fair play by zcela jistě ocenil nejeden prvoligový trenér,“ říká Jindřich Kotyza, jednatel a ředitel Linde Material Handling Česká republika s.r.o., a dodává, „neformální prostředí Linde Fotbal Cupu je pro nás každoročně vítanou příležitostí setkat se s našimi zákazníky i mimo běžné pracovní prostředí a jsme velmi rádi, že naši partneři s námi toto nadšení pro občasné vybočení ze zaběhnutých kolejí již pátým rokem sdílejí.“

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Linde Fotbal Cup ve Velkých Bílovicích

Linde Fotbal Cup ve Velkých Bílovicích

Linde Fotbal Cup ve Velkých Bílovicích

Linde Fotbal Cup ve Velkých Bílovicích

Vítězný tým ČKD Kutná Hora, a.s.

Vítězný tým ČKD Kutná Hora, a.s.

O zábavu se postarala skupina Brutus Rock

O zábavu se postarala skupina Brutus Rock

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ссылка progressive.ua

ac-sodan.info

www.onlyyou.od.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018