Linde MH uspořádala letní tábor na „Divokém západě“

Hlavní stránka / Ze společnosti / Linde MH uspořádala letní tábor na „Divokém západě“

30.8.2015

Linde MH uspořádala letní tábor na „Divokém západě“  PRAHA - Česká pobočka Linde Material Handling (Linde MH), předního evropského dodavatele manipulační techniky a skladových řešení, přichystala pro děti a vnoučata svých zaměstnanců letní tábor s tematikou Divokého západu. Letošního druhého ročníku se v Rokytnici nad Jizerou zúčastnilo celkem 48 dětí, o které se starali sami zaměstnanci Linde MH.

Pro děti byl připraven aktivně-sportovní týden, při kterém si užily spoustu zábavy a zároveňsi vyzkoušely své dovednosti a rozvíjely schopnosti spolupracovat v týmu. Během celého pobytu malí kovbojové a kovbojky soutěžili v různých disciplínách, za které pak získávali peníze na stavbu a rozvoj svého westernového městečka. Táborové hry byly doplněny o zábavné soutěže, výtvarné programy a zkrátka vše, co na žádném správném táboře nesmí chybět.

„Letní tábor je podle mě něco, co k dětským prázdninám neodmyslitelně patří,“ říká ředitel a jednatel firmy Linde Material Handling Česká republika s.r.o. Ing. Jindřich Kotyza. „Jsem moc rád, že se nám podařilo zavést tradici podnikového tábora a že se u nás v Linde najde spousta nadšenců, kteří svůj volný čas věnují dětem svým i svých kolegů,“ dodal.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Переезд офиса exstraeconom.kiev.ua
e-kirpich.kiev.ua

http://steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018