Makléři z Fincentra Reality pomohli hendikepovanému sportovci

Hlavní stránka / Ze společnosti / Makléři z Fincentra Reality pomohli hendikepovanému sportovci

6.2.2018

Makléři z Fincentra Reality pomohli hendikepovanému sportovci V rámci 3. realitního kongresu, který se uskutečnil 25. ledna v Hauch Gallery v pražském Karlíně, předali makléři ze společnosti Fincentrum Reality šek patnáctiletému Oliverovi Moučkovi. Hendikepovaný sportovec na invalidním vozíku pravidelně sportuje a vrcholově se věnuje lukostřelbě. Makléři věnovali finanční dar ve výši 50 tisíc korun. Příspěvek využije rodina na zakoupení sportovního vybavení.

„Pravidelně se snažíme podporovat lidi, kteří to svou odhodlaností a výjimečností bojují s nepřízní osudu. A protože spoustu z nás běžně sportuje, chtěli bychom, aby mohl Oliver dělat lukostřelbu, florbal a tréninky boxu naplno. Doposud si všechny věci musel půjčovat ve škole,“ popisuje Martin Fojtík, provozní ředitel z Fincentra Reality. Šek předal společně s Jaromírem Maškem za hlasitého aplausu všech makléřů. Fincentrum Reality pravidelně hledá sportovní talenty a přispívá jim.
 
Fincentrum Reality vzniklo v roce 2013 jako dceřiná společnost finančně poradenské společnosti Fincentrum a.s. na základě potřeby klientů, kteří chtěli pomoci jak se správou finančních zájmů, tak i těch realitních. Díky propojení s Fincentrum a.s. zajištuje Fincentrum Reality komplexní servis při realizaci realitních obchodů a jejich financování. Ředitelem společnosti je Jaromír Mašek a roli provozního ředitele zastává Martin Fojtík.
 

 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

profvest.com

Мы предлагаем http://fashioncarpet.com.ua.
Mitsubishi Lancer аккумулятор купить
Všechna práva vyhrazena © 2018