Obchodní centrum Quadrio je oficiálním podporovatelem českých olympioniků

Hlavní stránka / Ze společnosti / Obchodní centrum Quadrio je oficiálním podporovatelem českých olympioniků

22.6.2016

Obchodní centrum Quadrio je oficiálním podporovatelem českých olympioniků Obchodní centrum Quadrio na pražské Národní třídě se stalo pro roky 2016 až 2018 oficiálním podporovatelem Českého olympijského týmu (ČOT). Ten v obchodním centru zřídí zázemí pro své sportovce, Fan Zone pro fanoušky i prodejnu s produkty Czech Team. Dohodu slavnostně podepsali Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru, a Pavel Semrád, ředitel asset managementu pro ČR a SK v realitní skupině CPI Property Group, která obchodní centrum Quadrio vlastní.

První společnou akcí bylo exkluzívní představení kolekce oblečení pro české olympioniky na Olympijské hry v Riu, které se uskutečnilo za plného provozu centra 26. května 2016. „Podpora české olympijské výpravy pro nás byla jasnou volbou, protože hodnoty olympismu, jako jsou pravidla fair play, vytrvalost i touha neustále na sobě pracovat je nám velice blízká a odráží se i v našem přístupu k podnikání. Sportovci i členové doprovodů u nás budou mít veškerý komfort a servis. Budou mít možnost si oblečení v klidu vybrat a vyzkoušet jako v klasickém obchodě. Stejně tak zde budou moci využít pohodlí relaxační zóny,“ uvedl Pavel Semrád.
 
„Smyslem spolupráce je jak dlouhodobá podpora našich akcí, tak zprostředkování možnosti potkat se tváří v tvář se sportovci. Snažíme se Český olympijský tým co nejvíce otevřít fanouškům,“ uvedl Jiří Kejval. Unikátní prostor Fan Zone Czech Team v prvním patře OC Quadrio poslouží právě k setkání olympioniků s veřejností a médii. A na stejné místo se přesune i tradiční fasování oblečení před odletem do Brazílie. „Jsem si jistý, že pro sportovce to bude skvělý zážitek. Fasování oblečení je pro ně prvním reálným setkání s olympijskými hrami, poprvé na něj dýchne olympijská atmosféra. Chtěli jsme jim poskytnout důstojné prostředí, ve Fan Zone v OC Quadrio jsme takové našli,“ uvedl šéf české výpravy do Ria Martin Doktor.
 
Do Fan Zone mohou fanoušci mířit za sportovci, nákupy i kulturou. Právě zde budou mít i exkluzivní možnost pořídit si produkty z merchandisingu Czech Team. „Fan Shop se otevřel spolu s Fan Zónou 27. května 2016. Sportovní fanoušci tedy budou vědět, že existuje místo, kde se mohou kdykoliv potkat se známými sportovci. Obchodní centrum Quadrio se tím pádem stává jakýmsi domovem Českého olympijského týmu v Praze,“ doplňuje Marek Tesař. Ve Fan Zone bude v průběhu celého roku připraven program spojený s olympijským hnutím nebo historií sportu. Fanoušci se tak budou moci zúčastnit například autogramiád nebo křty knih s olympijskou nebo sportovní tematikou, výstav, projekcí apod. Program společných akcí ČOV a OC Quadrio bude k nalezení na FB Olympijský tým nebo webu www.fandimevquadrio.cz.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Термометр инфракрасный читать далее chemtest.com.ua на сайте.
ковре купить украина

автоперевозки киев
Všechna práva vyhrazena © 2018