PASSERINVEST připravil setkání nájemců BB Centra

Hlavní stránka / Ze společnosti / PASSERINVEST připravil setkání nájemců BB Centra

29.6.2015

PASSERINVEST připravil setkání nájemců BB Centra PRAHA – Společnost PASSERINVEST GROUP připravila pro nájemce Budovy G neformální setkání s Radimem Passerem a zástupci PASSERINVEST GROUP zpestřené soutěžními aktivitami, živou hudbou a dobrým jídlem.

Pro účastníky akce byly připraveny tři soutěžní disciplíny, a to závod na kancelářské židli, slalom s autíčkem na dálkové ovládání a hádání předmětů. Vylosovaní výherci se mohli těšit z drobných dárků. Ve vnitrobloku Budovy G hrál pro dobrou pohodu jazzový kvartet Matěje Benka.
 
„Snažíme se pro naše klienty vytvořit příjemné a profesionální prostředí pro budování jejich byznysu. Na druhou stranu jim chceme dopřát i trochu odpočinku od pracovních povinností a umožnit jim setkání s kolegy, spolunájemci či vedením společností i mimo stěny kanceláří. Proto jsme pro ně připravili toto, věříme, že zábavné, odpoledne,“ řekla Vendula Malochová, marketingová ředitelka PASSERINVEST GROUP.
 
Budova G je administrativní budova na rohu ulice Baarova a Michelská v pražském BB Centru. Celkem nabízí okolo 5500 metrů čtverečních kancelářských ploch ve čtyřech nadzemních podlažích a 1014 metrů čtverečních obchodních ploch v přízemí. Budovu G si za své sídlo vybraly společnosti SII, Fiat Chrysler, Royal Canin, Wringley a Mars.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

e-kirpich.kiev.ua

ここで読みます ac-sodan.info
Všechna práva vyhrazena © 2018