Při benefičním večeru společnosti TECHO se vybralo přes půl milionu korun

Hlavní stránka / Ze společnosti / Při benefičním večeru společnosti TECHO se vybralo přes půl milionu korun

5.4.2016

Při benefičním večeru společnosti TECHO se vybralo přes půl milionu korun Společnost TECHO, český výrobce a dodavatel kancelářského nábytku a interiérů, uspořádala v prostorách svého showroomu v pražské Hostivaři benefiční večer na podporu projektu Kafue River & Rowing Centre (KRRC), který vznikne ve spolupráci Světové veslařské federace (FISA) a Světového fondu na ochranu přírody (WWF) na řece Kafue v Zambii. Večera se zúčastnili veslařští reprezentanti – olympijská vítězka Miroslava Topinková Knapková a čtyřnásobný mistr světa Ondřej Synek a zástupci firem, kteří na projekt přispěli celkovou částkou zhruba 540 tisíc korun.

Kafue River & Rowing Centre vznikne jako unikátní víceúčelové středisko, spojující výzkumné vodohospodářské centrum s veslařskou loděnicí. KRRC se stane místem setkávání všech, jejichž cílem je hledat společné řešení problémů týkajících se znečištění vodních toků v této oblasti. K tomuto cíli se hlásí také firmy, se kterými skupina TECHO spolupracuje. Společnými silami se jim podařilo vybrat 20 000 eur.
 
Benefičního večera se kromě zástupců dodavatelských firem zúčastnili také veslařští reprezentanti – olympijská vítězka Miroslava Topinková Knapková a čtyřnásobný mistr světa Ondřej Synek, kteří jsou tvářemi projektu. „Stát se tvářemi tohoto úžasného projektu, který pomůže zlepšit dostupnost čisté vody, je obrovská čest a odpovědnost. Nám jako veslařům je voda druhým domovem a jsme šťastni, že veslování může Světovému fondu na ochranu přírody pomoci pokořit tyto výzvy,“ shodují se Miroslava Topinková Knapková a Ondřej Synek.
 
„Výzkumné vodohospodářské centrum s veslařskou loděnicí Kafue River & Rowing Centre je obrovský krok kupředu k trvale udržitelnému rozvoji nejen v Zambii, ale i na celém světě. Společnost TECHO si je vědoma důležitosti společenské odpovědnosti vůči přírodním zdrojům a jako člen FISP (Furniture Industry Sustainability Programme) naplňuje zásady ekologicky odpovědného podnikání. Proto jsme se zcela přirozeně připojili k iniciativě Světové veslařské federace a Světového fondu na ochranu přírody v boji za čistší vodu na africkém kontinentu, kde TECHO dlouhodobě působí,“ říká Jiří Kejval, generální ředitel a předseda představenstva společnosti TECHO. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.farkopi.com

В интеренете нашел интересный портал , он рассказывает про http://avtokum.com.
отопление без газа
Všechna práva vyhrazena © 2018