Skanska odstartovala soutěž pro malé spisovatele nazvanou Bambini litera

Hlavní stránka / Ze společnosti / Skanska odstartovala soutěž pro malé spisovatele nazvanou Bambini litera

15.3.2016

Skanska odstartovala soutěž pro malé spisovatele nazvanou Bambini litera Skanska Reality, developerská část skupiny Skanska, odstartovala v první březnový den literární soutěž pro děti od 6 do 12 let, nazvanou Bambini litera. Úkolem soutěžících je napsat maximálně dvoustránkovou pohádku, jejíž obsah je spjatý s domovem, neboť Skanska nestaví pouhé byty a metry čtvereční, ale vytváří nové domovy a místa k životu, v nichž každá jednotlivost vychází z důkladné znalosti životního stylu klientů i jejich zkušeností.

První ročník soutěže probíhá od 1. března do 10. května 2016. Dvacet nejlepších pohádek, které vybere odborná porota v čele se známou spisovatelkou Sandrou Vebrovou – ta je některými médii přirovnávána k české Joanne Rowlingové – následně vyjde v knižní podobě. „Soutěží Bambini litera chceme podporovat rozvoj fantazie u dětí v období mladšího školního věku. Malým dětem, které se teprve učí číst a psát, mohou s napsáním pohádky pomoci rodiče či prarodiče a společná činnost tak může přispět k příjemně stráveným okamžikům v rámci domova, který by vždy měl evokovat pocit bezpečí a zázemí,“ sdělila k tématu Naďa Ptáčková, generální ředitelka Skanska Reality.
 
Zájemci o účast v soutěži se mohou přihlásit přes registrační formulář Bambini litera, který je ke stažení na stránkách www.skanska.cz/reality. Na těchto stránkách jsou i další doplňující údaje – například kompletní zadávací podmínky a pravidla soutěže, návod pro děti jak napsat svou první pohádku a inspirativní ukázka pěti lidových švédských pohádek, které vyšly v knížce Švédské pohádky od nakladatelství Verzone.  

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.http://farkopi.com/

https://casino-online-ua.info

詳細はこちら ac-sodan.info
Všechna práva vyhrazena © 2018