Společnost ELK podpořila nemocné děti částkou 100 tisíc korun

Hlavní stránka / Ze společnosti / Společnost ELK podpořila nemocné děti částkou 100 tisíc korun

6.1.2014

Společnost ELK podpořila nemocné děti částkou 100 tisíc korun PRAHA - V rámci benefičního galavečera Srdce pro děti, který proběhl 15. prosince pod hlavičkou obecně prospěšné společnosti Život dětem, bylo vybráno 19 milionů korun. Ty pomohou dětem s vážnými nemocemi. Společnost ELK, přední výrobce montovaných dřevostaveb, na tento projekt přispěla částkou 100 tisíc korun. Podle jednatele firmy, Marcela Kaštovského, je podpora neziskových organizací příjemnou samozřejmostí a vítanou možností, jak svými prostředky pomoci druhým.

Finanční dar ve výši 100 tisíc korun předal jednatel firmy ELK Marcel Kaštovský, který k podpoře projektu říká: „Jako otec dvou dětí jsem si vědom toho, jakou hodnotu má jejich zdraví. Proto jsme se rozhodli přispět těm, kterým zdraví chybí a hledají pomoc společnosti.“
 
Nemoc motýlích křídel, svalová atrofie, onkologická onemocnění nebo autismus, to jsou jen některá ze závažných onemocnění, se kterými se v České republice potýká řada dětí. Díky 19 milionům korun, které se podařilo vybrat v rámci letošního ročníku Srdce pro děti, může obecně prospěšná společnost Život dětem pořídit pomůcky, zdravotnické potřeby a přístroje, které zlepší a usnadní život nemocným dětem i těm, kteří se o ně starají.
 
Na snímku předává dar jednatel firmy ELK Marcel Kaštovský

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://gazon.net.ua

exstraeconom.kiev.ua

http://kapli.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018