Společnost Palmer Capital podpořila RICS charitativní softbalový turnaj

Hlavní stránka / Ze společnosti / Společnost Palmer Capital podpořila RICS charitativní softbalový turnaj

11.7.2014

Společnost Palmer Capital podpořila RICS charitativní softbalový turnaj PRAHA – Společnost Palmer Capital, rychle rostoucí správce nemovitostních fondů a nemovitostí spravující portfolio o celkové hodně jedné miliardy eur ve střední a východní Evropě se stala generálním sponzorem výročního charitativního softbalového turnaje organizovaného RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors). Turnaj se konal na počátku června v softbalovém klubu JOUDRS v Praze 8, Bohnicích.

Pátého ročníku tohoto turnaje se zúčastnilo šest týmů ze sektoru nemovitostí. Mezi účastníky byly společnosti Palmer Capital, Capexus + DTZ, CBRE, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank. Výtěžek ze startovného, který musel každý tým zaplatit, šel jedné z lokálních charitativních organizací. Tento rok byly peníze věnovány organizaci Domov Sedlec SPMP o.p.s., která poskytuje pomoc, prostor a podporu lidem s mentálními, případně kombinovanými poruchami v jejich vlastním rozvoji, osvojení teoretických znalostí a praktických dovedností.
 
„Jsme velice hrdí, že jsme vybrali 110 tisíc korun pro Domov Sedlec. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným týmům za jejich dar a doufáme, že náš příspěvek pomůže realizovat nové projekty,“ řekl Ben Maudling, výkonný ředitel Palmer Capital. Renáta Perlíková, zástupkyně ředitelky Domov Sedlec, uvedla, že v současné době není jednoduché sehnat sponzora charitativních projektů. „ Tuto částku použijeme na rekonstrukci Denního stacionáře, kde máme 30 klientů a Chráněného bydlení, kde máme 12 klientů,“ dodala.
 
Denní stacionář je sociální vzdělávací program pro dospělé osoby s mentálním, případně kombinovaným postižením, který těmto lidem umožní žít normální život prostřednictvím osobní péče a asistence dennodenních povinností, jako jsou nakupování a příprava stravy, úklidové činnosti, doprava, sociální kontakt a také vzdělávací služby, jako je výuka klientů jak psát. Chráněné bydlení pomáhá lidem s mentálním, případně kombinovaným postižením a poskytuje ubytování se speciální asistencí a dává obyvatelům možnost osobního rozvoje.
 
Palmer Capital také věnovala 20 000 korun softbalovému klubu JOUDRS. Soutěž si všechny týmy užily. Turnaj vyhrál tým Knight Frank, druzí pak skončili Cushman & Wakefield, následovaní společností Palmer Capital na třetím místě. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Ben Maudling, výkonný ředitel Palmer Capital předal šek organizaci Domov Sedlec SPMP o.p.s.

Ben Maudling, výkonný ředitel Palmer Capital předal šek organizaci Domov Sedlec SPMP o.p.s.

Knight Frank vs. CBRE

Knight Frank vs. CBRE

tým společnosti Palmer Capital

tým společnosti Palmer Capital

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

винстрол цена

система полива

www.ka4alka.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018