TPA HORWATH podpořila obecně prospěšné společnosti i nadaci

Hlavní stránka / Ze společnosti / TPA HORWATH podpořila obecně prospěšné společnosti i nadaci

2.2.2016

TPA HORWATH podpořila obecně prospěšné společnosti i nadaci Poradenská společnost TPA Horwath v roce 2015 finančně podpořila obecně prospěšné společnosti Dobromysl a Dlaň životu i nadaci Rozum a cit. Celkově přispěla částkou 100 tisíc korun. TPA Horwath se snaží pomáhat řadě dobročinných či obecně prospěšných organizací nejen finančními dary, ale i materiální a odbornou pomocí.

V roce 2015 rozdělila sto tisíc korun mezi obecně prospěšnou společnost Dobromysl, která pomáhá lidem se zdravotním postižením i jejich blízkým formou odlehčovacích služeb, denního stacionáře, osobní asistencí a poradenstvím. Dále společnost TPA Horwath přispěla nadaci zajišťující podporu náhradním rodinám a opuštěným dětem Rozum a cit a obecně prospěšné společnosti Dlaň životu, která poskytuje sociální služby v azylovém domě pro těhotné ženy v tísni.
 
„Ani v minulém roce jsme nezapomněli na pomoc potřebným. Společnostem, kterým se snažíme pomáhat, nechceme být jen finanční podporou, ale jde nám i o vybudování bližšího vztahu na osobní bázi. Osobně jsem se například zúčastnil tradičního setkání pěstounských rodin, které zorganizovala nadace Rozum a cit, a strávil s nimi velmi příjemnou plavbu po Vltavě s bohatým programem,“ říká Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA Horwath.
 
Další formou nepříliš tradiční pomoci společnosti TPA Horwath je pravidelná spolupráce s dobrovolnickým centrem Lékořice v Thomayerově nemocnici při pořádání bazaru oblečení, her, hraček, sportovního vybavení, ale i věcí do domácnosti. Bazar probíhá dvakrát ročně, obvykle na jaře a na podzim, v kapli svatého Václava v Thomayerově nemocnici. Finanční prostředky získané prodejem jsou použity na projekty Lékořice. Díky tomuto dobrovolnickému centru navštíví pacienty v nemocnici každý týden okolo 120 dobrovolníků.
 
Ti pobyt v nemocnici zpříjemňují jak dospělým, tak i dětem. V rámci posledního říjnového bazaru se utržilo neuvěřitelných a rekordních 91 721 korun. V budoucnu chce mít společnost TPA Horwath program svých sociálních aktivit ještě pestřejší. „Na příští rok máme společně s nadacemi, které již tradičně podporujeme, v plánu celou řadu společných akcí. Chceme, aby byla naše pomoc adresnější a ještě více rozprostřená do průběhu celého roku,“ dodává Kuneš.
 
Na fotografii: zprava: Marie Řezníková, ředitelka nadace Rozum a cit, Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA Horwath, Naďa Konvalinková a Vojtěch Bernatský, patroni nadace Rozum a cit, na tradičním setkání pěstounských rodin pořádané nadací

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

artma.net.ua

ソース

ディテール
Všechna práva vyhrazena © 2018