Zaměstnanci společnosti Wienerberger soutěžili v řízení a manipulaci s vysokozdvižnými vozíky

Hlavní stránka / Ze společnosti / Zaměstnanci společnosti Wienerberger soutěžili v řízení a manipulaci s vysokozdvižnými vozíky

22.3.2016

Zaměstnanci společnosti Wienerberger soutěžili v řízení a manipulaci s vysokozdvižnými vozíky Společnost Linde Material Handling uspořádala společně se společností Wienerberger cihlářský průmysl v polovině února v prostorách výrobního závodu v Novosedlech soutěž Wienerberger Linde Cup. Soutěžící z řad zaměstnanců firmy Wienerberger změřili svoje síly v řízení a jemné manipulaci s vysokozdvižnými vozíky Linde a připomněli si zásady bezpečného provozu.

Soutěžící, zastupující všechny výrobní závody společnosti Wienerberger, si procvičili svoje schopnosti a dovednosti ve třech soutěžních disciplínách. První z nich prověřila jejich zručnost při průjezdu mezi kuželi a následném zavěšení kotouče na připravený úchyt. V dalších disciplínách si závodníci otestovali přesné zakládání palet nebo netradiční manipulaci při umisťování míče do basketbalového koše pomocí vidlic vozíku.
 
Závod ovládl Peter Bubniak z výrobního závodu Řepov, který po součtu výsledků tří hlavních disciplín získal celkové první místo a poukaz na 5 000 Kč. Svoji výtečnou formu pak potvrdil i v disciplíně prémiové, při které dokázal umístit basketbalový míč do koše v nejkratším čase, a rovněž v ní tak zvítězil. Celkové druhé místo vybojoval Martin Juraško, taktéž z Řepova, a na bronzové pozici se umístil Tomáš Langer z Novosedel.
 
 „V Linde MH klademe na bezpečný provoz manipulační techniky a ochranu řidičů velký důraz,“ říká Martin Petřík, vedoucí oddělení marketingu Linde MH, a dodává, „soutěže tohoto typu jsou jednou z možností, jak trénovat a neustále vylepšovat dovednosti řidičů, proto jsme tuto akci našeho obchodního partnera velmi rádi podpořili.“
 
„Uspořádání soutěže Wienerberger Linde Cup souvisí se strategií společnosti Wienerberger, která považuje rozvoj schopností zaměstnanců a jejich bezpečnost za jedny ze svých priorit,“ komentuje akci výrobní ředitel Roman Hranička ze společnosti Wienerberger.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Wienerberger Linde Cup

Wienerberger Linde Cup

Wienerberger Linde Cup

Wienerberger Linde Cup

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

раскрутка сайтов киев

банки кредиты наличными

monaliza.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018