CENTRAL GROUP chce letos prodat kolem jednoho tisíce bytů

Hlavní stránka / Zprávy dne / CENTRAL GROUP chce letos prodat kolem jednoho tisíce bytů

18.10.2015

CENTRAL GROUP chce letos prodat kolem jednoho tisíce bytů PRAHA – Společnost CENTRAL GROUP prodala letos koncovým uživatelům již 734 nových bytů. Za celý rok firma očekává, že by mohla prodat kolem tisícovky bytů. Prodeje nových nemovitostí v letošním roce tak atakují i předkrizové rekordy. Jde přitom o skutečně realizované prodeje již dokončených nebo rozestavěných bytů, nikoli o virtuální prodeje na rezervační smlouvy.

Rapidně se zvyšuje také zahajovaná výstavba. CENTRAL GROUP měl v tomto roce ve fázi probíhající výstavby celkem 1 975 bytů. Z toho v letošním roce společnost zahájila téměř 800 bytů v sedmi nových projektech nebo etapách.

Podle nedávno zveřejněných dat ČSÚ za první pololetí letošního roku zaznamenal počet zahájených bytů v bytových domech v Praze nejlepší výsledek za posledních šest let. Celkem v ČR developeři za pololetí zahájili 3544 bytů, z toho 2614 v Praze. Při současném tempu nové výstavby by za celý letošní rok v celé České republice byla zahájena výstavba více než sedmi tisíc nových bytů v bytových domech. Praha se přitom na tomto čísle podílí téměř ze tří čtvrtin a její zásadní význam pro obnovu bytového fondu v České republice neustále narůstá.
 
„Česká ekonomika roste jako jedna z nejrychlejších v celé Evropě a projevuje se to i na klesající nezaměstnanosti a tím pádem větší důvěře lidí v budoucnost. To, spolu s rekordně nízkými sazbami hypoték a dosud ještě stále příznivou cenou nových bytů, vede k obrovské poptávce po nových nemovitostech,“ řekl předseda představenstva CENTRAL GROUP Dušan Kunovský. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

источник renault.niko.ua

gss.com.ua

www.chemtest.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018