Central Group dá na jaře do prodeje téměř 500 bytů v osmi lokalitách

Hlavní stránka / Zprávy dne / Central Group dá na jaře do prodeje téměř 500 bytů v osmi lokalitách

16.2.2018

Central Group dá na jaře do prodeje téměř 500 bytů v osmi lokalitách Téměř 500 nových bytů v osmi pražských lokalitách. Tak bude vypadat nová jarní nabídka největšího českého stavitele bytů, společnosti Central Group. Na trhu se postupně objeví další etapy úspěšných bytových projektů, jako jsou například Jižní výhledy ve Stodůlkách, Metropole Zličín či vršovická Petrohradská.

Nebudou ale chybět i novinky zaměřené na rodinné bydlení či atraktivní lokality v širším centru ušité na míru metropolitnímu způsobu života. Pro celý letošní rok připravuje společnost projekty s více než 1000 byty v 16 lokalitách nebo etapách úspěšných projektů. „Těžíme ze své aktivní akviziční politiky, a jelikož vlastníme pozemky pro výstavbu vice než 20 tisíc bytů, daří se nám na trh dodávat dostatek projektů a bytů i v době, kdy je celková nabídka kvůli omezenému povolování na pražském trhu naprosto nedostatečná,“ řekla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.
 
Největší český rezidenční stavitel v průběhu celého letošního roku zařadí do prodeje více než 1000 nových bytů v 16 lokalitách nebo etapách úspěšných projektů. „Kdyby nás nebrzdilo zdlouhavé povolování staveb, mohli bychom na trh dodat o stovky bytů více a mohli bychom tak přispět k uspokojení aktuální vysoké poptávky po novém bydlení, která zejména v Praze tlačí ceny nahoru,“ doplnila Tomášková.
 
 
Základem nabídky Central Group je i nadále střední segment, tedy bydlení ve velmi vysokém standardu a v kvalitních lokalitách s dobrou dopravní dostupností a bohatou občanskou vybaveností. Střední segment tvoří v současnosti více než 60 procent nabídky Central Group, Zbytek pak představují nadstandardní byty a také luxusní rezidence s prémiovými byty ve zcela unikátních pražských lokalitách v centru Prahy.
 
Jarní nabídku zahajuje Central Group nabídkou druhé a zároveň poslední etapy projektu Petrohradská ve Vršovicích. Stejně jako u předchozí etapy jsou zde k dispozici zejména menší efektivní byty 1+kk a 2+kk. Projekt je zaměřený na mladé lidi, pro které může sloužit jako startovací bydlení, ale také pro investory, pro které je tako výjimečná lokalita z hlediska pronájmu velmi atraktivní.
 
Závěrečné etapy se dočká také největší pražský rezidenční projekt, kterým je Metropole na Zličíně. V nabídce se objeví ale i nové rodinné lokality na Praze 4 a 5. Dále se rozroste také velmi úspěšný projekt Jižní výhledy ve Stodůlkách, kde se zájemci mohou těšit na poslední etapy v blízkosti metra Stodůlky a Luka. Nové nadstandardní bydlení půjde do prodeje v projektech v Holešovicích, Libni či Vysočanech.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.ka4alka.com.ua

https://cl24.com.ua

https://progressive.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018