Central Group dá na jaře do prodeje téměř 600 bytů v osmi lokalitách

Hlavní stránka / Zprávy dne / Central Group dá na jaře do prodeje téměř 600 bytů v osmi lokalitách

9.3.2016

Central Group dá na jaře do prodeje téměř 600 bytů v osmi lokalitách Téměř 600 nových bytů v osmi pražských lokalitách a 22 rodinných domů v Praze a okolí. To je nová jarní nabídka Central Group – největšího domácího rezidenčního developera. Pražský realitní trh oživí pokračování velkých úspěšných bytových projektů, jako jsou například Letňanské zahrady, zcela nové stavby ze středního cenového segmentu jako je projekt Nad Volyňkou v Uhříněvsi, ale i několik novinek v oblasti luxusního bydlení. V průběhu celého roku 2016 chce Central Group dát na trh až 1300 nových bytů.

Všechny projekty jsou již ve výstavbě a u luxusních lokalit je řada projektů zcela dokončena. „Jde o segment trhu, kde zákazníci chtějí na vlastní oči vidět, do čeho hodlají investovat miliony korun. Byť prodej dokončených staveb představuje investičně velmi nákladný krok, u luxusních bytů se nám jednoznačně vyplatil,“ řekl šéf Central Group Dušan Kunovský.

Central Group vloni vstoupil do exkluzivního segmentu zařazením projektu Rezidence Park Nikolajka. A hned velmi úspěšně. Za několik prvních měsíců v nabídce je vyprodáno již 40 procent bytů. Letos na jaře tak Central Group nabídne zájemcům dalších 37 bytů v tomto úspěšném projektu, a to konkrétně v budově B, která se nachází v parku na samém konci ulice U Nikolajky. Komornější část exkluzivního projektu si jistě brzy najde své kupce. Nové byty v tomto projektu se na trhu objeví již od poloviny března.
 
Na duben se mohou těšit všichni příznivci bydlení v centru Prahy. Zcela unikátní Rezidence U Muzea nabídne 42 bytů přímo nad Václavským náměstím jen pár kroků od metra přímo v centru hlavního města. Nabídka nových bytů v centru Prahy je téměř nulová, o byty v Rezidenci U Muzea proto Central Group očekává enormní zájem. Jde opět o zcela dokončenou stavbu připravenou rovnou k nastěhování.
 
Další luxusní novinkou Central Group je Rezidence Na Bertramce na Smíchově v parku přímo naproti slavné vile manželů Duškových, kterou navštěvoval Wolfgang Amadeus Mozart. Projekt je ve výstavbě a bude dokončen v červnu příštího roku.  „Základem nabídky Central Group je ale i nadále střední segment, tedy dostupné rodinné bydlení ve velmi vysokém standardu a v kvalitních lokalitách s dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Ve středním segmentu nabízíme asi 60 procent bytů,“ vysvětlil Kunovský.
 
Úplnou novinkou, která nabídku Central Group doplní v dubnu, je projekt Nad Volyňkou v Praze 10 – Uhříněvsi. Central Group zde staví 117 nových bytů v klidné oblasti v sousedství vilové zástavby. Opět se rozroste úspěšný projekt Letňanské zahrady, kde jdou do prodeje první dva vyšší bytové domy v centru obytného souboru s celkem 182 byty. V současnosti již je v prodeji devět komornějších viladomů s celkem 322 byty, z nichž 60 procent je již vyprodáno. První třináctipodlažní věž jde do prodeje od začátku března, druhá pak od června. Na několik nových bytů se mohou těšit také zájemci, které v minulosti zaujal úspěšný rodinný projekt Pitkovických zahrad.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.velotime.com.ua

еще по теме eurobud.com.ua

chemtest.com.ua/laboratornie-pechi
Všechna práva vyhrazena © 2018