Lednový veletrh FOR PASIV doplní nově projekt CESTY DŘEVA

Hlavní stránka / Zprávy dne / Lednový veletrh FOR PASIV doplní nově projekt CESTY DŘEVA

8.12.2015

Lednový veletrh FOR PASIV doplní nově projekt CESTY DŘEVA PRAHA - V lednu 2016 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční již 4. ročník veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV. Nově bude mít ve stejném termínu premiéru projekt CESTY DŘEVA, který reaguje na rostoucí zájem o materiál dřevo. Cílem unikátního projektu je představit oblíbený materiál ze všech úhlů pohledu – od lesa přes zpracování až po finální produkty. Velká část veletrhu bude věnována dřevostavbám.

Pokud i vy přemýšlíte nad novým bydlením a nevíte, zda zvolit dům nízkoenergetický, pasivní nebo dřevostavbu, pak byste neměli od 21. do 23. ledna 2016 chybět v PVA EXPO PRAHA.
 
Jak se žije v pasivních domech? To bude hlavním tématem veletrhu FOR PASIV
 
Zajímá vás, jaké jsou výhody nízkoenergetického či pasivního bydlení, kolik peněz můžete v dlouhodobém časovém horizontu ušetřit nebo na co si dát pozor při výběru stavební firmy a samotné stavbě takového bydlení? Na všechny tyto otázky najdete na veletrhu FOR PASIV odpovědi. V druhé polovině ledna 2016 se v areálu PVA EXPO PRAHA představí několik desítek vystavovatelů, kteří předvedou typové projekty, ale i poradí se stavbou individuálního projektu. Zastoupeny budou i prověřené stavební firmy, výrobci izolací, technického zajištění domů nebo otvorových výplní.
Těšit se můžete i na zajímavý doprovodný program, díky kterému se dozvíte, jak se žije v pasivních domech. Centrum pasivního domu chystá Poradenské centrum, ve kterém vám odborníci pomohou s plánováním a návrhem stavby. O své zkušenosti z bydlení v nízkoenergetickém nebo pasivním domě se prostřednictvím videorozhovorů podělí i majitelé takových domů.
 
CESTY DŘEVA – z lesa až po finální produkty
 
Obliba staveb ze dřeva rok od roku roste, a to nejen z důvodu rychlosti výstavby, ale i pro energetické úspory, které majitelům novostaveb přináší. Nový veletrh přinese komplexní pohled na dřevo jako materiál. Veletrh bude rozdělen do čtyř samostatných bloků: lesní hospodářství; zpracování dřeva; dřevěné stavby, konstrukce a výrobky; vedlejší produkty zpracování dřeva. Návštěvníci tak na veletrhu najdou pestrou prezentaci předních českých i zahraničních vystavovatelů. Největší část veletrhu bude zaměřena na dřevěné stavby. Zastoupena bude i technika pro zpracování dřeva nebo pro likvidaci zbytků, tesařské a truhlářské potřeby nebo pomůcky pro práci se dřevem. Chybět však nebude ani prezentace firem, které vyrábí produkty ze dřeva – zahradní domky, dřevěné hračky či dětská hřiště.
 
První ročník veletrhu CESTY DŘEVA proběhne souběžně s veletrhem nízkoenergetických, pasivních a nulových domů FOR PASIV a veletrhy STŘECHY PRAHA, SOLAR PRAHA a ŘEMESLO PRAHA. Pokud plánujete změny ve vašem bydlení, neměli byste od 21. do 23. ledna 2016 v areálu PVA EXPO PRAHA chybět. Času pro přípravu na nadcházející stavební sezónu budete mít stále dost.
 
Více najdete na nebo.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Veletrhy | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

220km.com.ua/

www.pillsbank.net

https://viagra-on.com
Všechna práva vyhrazena © 2018