Nový projekt FINEPu ProBydlení nabízí komplexní služby pod jednou střechou

Hlavní stránka / Zprávy dne / Nový projekt FINEPu ProBydlení nabízí komplexní služby pod jednou střechou

22.10.2016

Nový projekt FINEPu ProBydlení nabízí komplexní služby pod jednou střechou V centru Prahy, v Havlíčkově ulici naproti Masarykovu nádraží se ve čtvrtek 20. října 2016 otevřela developerská skupina FINEP HOLDING tří patrový showroom ProBydlení, ve kterém má pro své klienty připraveny konkrétní koncepty, postupy a chytrá řešení na reálných příkladech a nápadech. „Za tisíce vám ušetříme statisíce“ - to je jedno z mott tohoto projektu

„Projekt ProBydlení je naším dalším milníkem v bydlícím segmentu. Dnes můžeme všem zájemcům o bydlení, včetně rekonstrukcí, správy nemovitostí nebo investic do nemovitostí, nabídnout kvalitní profesionální služby a servis pod jednou střechou,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel FINEP HOLDINGU.
 
 
Cílovou skupinou jsou všichni majitelé, potenciální majitelé i uživatelé nemovitostí, protože peníze vložené do realit patří mezi největší životní investice. Projekt ProBydlení je první na trhu, který k nemovitostním investicím přistupuje profesionálně a především komplexně v rámci ucelené nabídky služeb a servisu pro klienty.
 
Showroom ProBydlení nabízí na ploše 1350 metrů čtverečních  prezentaci produktů a služeb, které potřebuje každý majitel nemovitosti. Mimo jiné je zde pět plně vybavených vzorových bytů od luxusního 4kk až po 1kk, celková plocha vzorových bytů je 270 metrů čtverečních. V každém vzorovém bytě je minimálně jedno unikátní řešení využití prostoru. Dále je zde prezentace a nabídka 20 českých firem a dodavatelů interiérového vybavení, 50 profesionálů zajistí rekonstrukce, vybavení domácnosti, finanční služby, poradenství, správa nemovitostí, zabezpečení domácností, atd.
 
 
 „FINEP je na trhu 21 let, v oblasti novostaveb jsme dnes dvojkou na trhu. Díky službám MAXIMA RELITY však prodáváme nejvíce nemovitostí v Praze. Známe potřeby našich klientů v bydlícím segmentu a pro každého z nich jsme schopni přesně ušít projekt na míru. ProBydlení dokáže vyplnit sny všem zájemcům o lepší bydlení, výkonnější investice, nebo jen odbornou radu, o kterou se mohou opřít,“ dodává Tomáš Pardubický. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

данабол цена

kamod.net.ua

https://adulttorrent.org
Všechna práva vyhrazena © 2018