Pražské BB Centrum rozšířila KnihoBudka

Hlavní stránka / Zprávy dne / Pražské BB Centrum rozšířila KnihoBudka

14.8.2015

Pražské BB Centrum rozšířila KnihoBudka PRAHA - BB Centrum v Praze 4 má další přírůstek. Tentokrát to však není nová budova, ale tzv. KnihoBudka. Nová veřejná knihovna, která vznikla ze staré telefonní budky, byla slavnostně otevřena v Baarově parku. Lidé si tu můžou knihy bezplatně vypůjčit, vyměnit nebo se jen tak začíst při relaxaci nebo čekání v parku či některé z místních kaváren a restaurací.

Návštěvníci Baarova parku, nájemci BB Centra, ale i široká veřejnost může díky KnihoBudce objevit ztracené knihy z mládí či dětství, poznat nové autory nebo jenom předat dál knihy, na které se doma zbytečně práší. KnihoBudka má jednoduchá „nepravidla“, tedy knihy lze bezplatně přinést, odnést dle libosti návštěvníků bez kontroly. „Věříme, že lidé vědí, jak se chovat. Co je správné a co nikoliv, takže o osud budky a knížek se nebojíme,“ doplňuje Monika Serbusová, spoluautorka projektu KnihoBudka.

 
„Rádi podporujeme dobré nápady a KnihoBudku považujeme za výborné spojení snahy nalézt novou a zajímavou službu pro BB Centrum i širokou veřejnost a zároveň podpořit kladný vztah k literatuře. KnihoBudka se do Baarova parku výborně hodí a knihy zde budou jednoduše dostupné všem,“ chválí nápad využití telefonní budky Vendula Malochová, marketingová manažerka společnosti PASSERINVEST GROUP.
 
„Jsme rádi, že jsme mohli otevřít již jedenáctou KnihoBudku právě v místě, jako je Baarův park v BB Centru. Myslím si, že jde vůbec o jedno z nejhezčích míst, kam jsme kdy KnihoBudku instalovali. Příjemná byla i spolupráce s týmem PASSERINVEST GROUP, který byl nápomocen při realizaci. Doufáme tedy, že bude všem dobře sloužit,“ dodává Pavel Železný, spoluautor projektu KnihoBudka.
 
KnihoBudka je neziskový projekt, který vznikl v roce 2013 za podpory programu Telefónica O2 „Think Big“. Od té doby tým KnihoBudky přeměnil již 11 starých telefonních kabin a inspiroval další nadšence k výrobě několika veřejných knihoven po celé ČR, které oživují veřejný prostor.
 
BB Centrum je jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice. Není to však jen administrativní centrum – BB Centrum je multifunkčním komplexem s veškerou občanskou vybaveností, nabízí možnost bydlení i pracovní příležitosti, relaxaci, vzdělání, alei kulturní vyžití.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

BB Centrum-KnihoBudka

BB Centrum-KnihoBudka

Slavnostní otevření KnihoBudky - zleva Tomáš Chmel, ředitel občanského sdružení Maranatha, Vendula Malochová, marketingová manažerka PASSERINVEST GROUP a Petr Železný, spoluautor projektu KnihoBudka

Slavnostní otevření KnihoBudky - zleva Tomáš Chmel, ředitel občanského sdružení Maranatha, Vendula Malochová, marketingová manažerka PASSERINVEST GROUP a Petr Železný, spoluautor projektu KnihoBudka

BB Centrum-KnihoBudka

BB Centrum-KnihoBudka

BB Centrum-KnihoBudka

BB Centrum-KnihoBudka

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

штабелеры электрические

http://arbud-prom.com.ua

Предлагаем alfaakb.com по вашему желанию, недорого.
Všechna práva vyhrazena © 2018