RE/MAX loni prodal nemovitosti za více než 15 miliard korun

Hlavní stránka / Zprávy dne / RE/MAX loni prodal nemovitosti za více než 15 miliard korun

25.1.2017

RE/MAX loni prodal nemovitosti za více než 15 miliard korun Realitní kancelář RE/MAX, si v loňském roce upevnila pozici jednoho z lídrů na tuzemském trhu s nemovitostmi. Svým klientům prodala domy a byty v hodnotě za více než 15 miliard korun. Hrubý provizní obrat jí vzrostl o 13 procent na rekordních 614 milionů korun. Za růstem prodaných nemovitostí stály především levné hypotéky, ale také prudce rostoucí ceny novostaveb či nedostatek nových bytů v Praze.

Výborné výsledky souvisí s celkovou kondicí realitního trhu v ČR. Podle všech předpokladů bude dobrá nálada ovládat realitní trh i v příštím roce. Nový management však postavil před společnost další ambiciózní cíl: do roku 2019 dosáhnout na hranici miliardy korun v hrubém provizním obratu. To znamená udržet současné tempo růstu firmy a současně navýšit počet kanceláří i makléřů. „Úspěšně jsme zvládli vnitřní přechod na exkluzivní smlouvy a zavedení nových procesů zvyšujících kvalitu servisu. Nyní je ideální čas na výraznou expanzi. I z tohoto důvodu jsme přistoupili ke kompletní proměně vedení. Nový generální ředitel a jeho tým mají moji plnou důvěru,“ vysvětluje David Krajný, prezident RE/MAX pro ČR a SR.
 
V rámci regionálního zastoupení zůstal RE/MAX na podobné úrovni jako v minulém roce. Výrazný vliv na rostoucí obrat měla rostoucí produkce na makléře, která se meziročně zvýšila o 12 procent. „Hlavním důvodem je sílící obliba naší značky. Je to odměna za dlouholeté úsilí a ocenění práce všech našich makléřů,“ doplňuje David Krajný. S rostoucí produkcí souvisí i výrazné posílení RE/MAX Akademie vzdělávání v minulém roce. Kvalitnější servis makléřů se pak promítá do spotřebitelského zážitku. O rostoucí popularitě značky také svědčí i obhajoba ocenění Superbrands, a to již po třetí v řadě. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

onlyyou.od.ua

https://viagra-on.com

www.profvest.com/2015/10/invest-in-business.html
Všechna práva vyhrazena © 2018