V Praze se během druhého čtvrtletí prodalo 1700 bytů

Hlavní stránka / Zprávy dne / V Praze se během druhého čtvrtletí prodalo 1700 bytů

15.7.2015

V Praze se během druhého čtvrtletí prodalo 1700 bytů PRAHA - Velký zájem o nové byty v Praze stále trvá. Během druhého kvartálu letošního roku developeři prodali 1700 bytů, což je o 13 procent více než za stejné období roku 2014. Největší zájem byl o byty s dispozicí 2+kk, kterých se prodalo 624. Vyplývá to ze společných dat společností EKOSPOL, Trigema a Skanska Reality, které na jaře loňského roku spojily své síly s cílem poskytnout objektivně co nejpřesnější údaje o situaci na trhu v Praze.

Trh s novými byty zažívá hvězdný půl rok, během kterého si letos nový domov pořídilo celkem 3550 kupujících. Dalších 7000 bytů mají developeři v současné době připravených k prodeji. „Nízké sazby hypoték a rozhodnost lidí investovat do svého. To jsou hlavní důvody, proč se realitnímu trhu v letošním roce tak daří. Kupující mají zájem o nové a kvalitní byty, ohledně své budoucnosti jsou optimisté a nebojí se zadlužit. To je pro nás developery dobrá zpráva, která nás však zároveň zavazuje k přípravě dalších projektů,“ říká generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec.
 
 
Letošním hitem EKOSPOLu je bytový projekt EKOCITY Hostivař, ve kterém je kupujícím k dispozici 434 bytů v prvních dvou etapách. „Abychom vyšli vstříc obrovskému zájmu kupujících, spustili jsme navíc prodej druhé etapy o půl roku dříve, než jsme plánovali. Jen za první měsíc jsme v EKOCITY Hostivař prodali 180 bytů,“ upozornil Evžen Korec.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ремонт под ключ киев

>http://nissan-ask.com.ua
http://nissan-ask.com.ua>http://nissan-ask.com.uahttp://nissan-ask.com.ua<>http://nissan-ask.com.uahttp://nissan-ask.com.ua>http://nissan-ask.com.uahttp://nissan-ask.com.uahttp://nissan-ask.com.uahttp://nissan-ask.com.ua>http://nissan-ask.com.uahttp://nissan-ask.com.ua<>http://nissan-ask.com.ua
http://nissan-ask.com.ua>http://nissan-ask.com.uahttp://nissan-ask.com.ua<
私たちの会社
Všechna práva vyhrazena © 2018