Veletrh FOR HABITAT nabídne materiály na stavbu i rekonstrukci

Hlavní stránka / Zprávy dne / Veletrh FOR HABITAT nabídne materiály na stavbu i rekonstrukci

12.2.2017

Veletrh FOR HABITAT nabídne materiály na stavbu i rekonstrukci Materiály a prvky pro výstavbu i rekonstrukci představí desítky českých společností na již čtyřiadvacátém ročníku veletrhu FOR HABITAT, který se uskuteční od čtvrtka 23. března do neděle 26. března v letňanském areálu PVA EXPO PRAHA.

Společnosti z oblasti stavby, renovací a rekonstrukcí se už po čtyřiadvacáté představí na veletrhu FOR HABITAT, který již tradičně odstartuje jarní veletržní sezónu bydlení. Návštěvníci veletrhu se budou moci poradit především o pevných částech interiéru, kterými jsou podlahy, schodiště, okna, dveře a mnoho dalšího.
 
Letos je o výstavní plochy, vzhledem k levným hypotékám a velkému chuti lidí stavět nové domy, byty případně rekonstruovat, velký zájem. Své nejzajímavější výrobky ale i novinky letošního roku plánují představit lídři stavebního trhu! Dodavatel pálených cihel WIENERBERGER, specialisté na dveře a zárubně CAG, VETOS, SEPOS, výrobce půdních schodů WIPPRO a střešních oken FENESTRA, dodavatelé stínicí techniky TECHNOROL, PROKLIMA, největší výrobce garážových vrat a předokenních rolet v ČR společnost LOMAX, výrobce bezúdržbových plotů LAMARK, prodejci laminátových, vinylových a dřevěných podlah KARSIS, FLOOR EXPERTS či HETH. Mimo jiné se představí také společnost Bazény DESJOYAUX, firma ALUKOV, která nabízí kvalitní zastřešení teras, bazénů a vířivých van, nebo dodavatel saun VITAL TREND.
 
Společnosti, které vyrábějí dřevěná a plastová okna, navíc poradí s možností získání dotací z programu Ministerstva životního prostředí – Nová zelená úsporám, který podporuje výměnu starých, netěsnících okenních výplní za nové, zamezující tepelným ztrátám.
 
Spolu s veletrhem FOR HABITAT bude v areálu k vidění kompletní přehlídka oboru bydlení na souběžných veletrzích FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER a výstava BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Poprvé proběhne v rámci tohoto souboru i specializovaná výstava svítidel, designu a příslušenství a SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE
 

Podrobné informace naleznete na webových stránkách

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Veletrhy | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://lkredit.com.ua

maxformer.com

https://progressive.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018