Veletrh Střechy Praha 2017 s bohatým programem a účastí největších lídrů trhu

Hlavní stránka / Zprávy dne / Veletrh Střechy Praha 2017 s bohatým programem a účastí největších lídrů trhu

7.2.2017

Veletrh Střechy Praha 2017 s bohatým programem a účastí největších lídrů trhu Největší přehlídku firem z oblasti staveb a renovací střech nabídne 19. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA, který se uskuteční 9. až 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Společně proběhnou veletrhy ŘEMESLO PRAHA, veletrh obnovitelných zdrojů a úspor energií SOLAR PRAHA a nový projekt z oblasti profesionální údržby povrchů PURPO PRAHA.

„Návštěvníci uvidí nabídku střešních materiálů, oken, nosných konstrukcí, izolací, fasádních systémů, solárních systémů, nářadí i strojů v rámci nejvýznamnějšího oborového veletrhu ve střední Evropě,“ uvádí ředitelka veletrhu Jitka Šefránková. Nabídku doplní další vystavovatelé z oblasti úsporného bydlení a světa dřevostaveb v rámci souběžných veletrhů For Pasiv a Cesty dřeva. Prezentovat se tedy bude bezmála 300 společností na hrubé výstavní ploše 12 600 metrů čtverečních.
 
Přijďte se zeptat
 
•             Jaké jsou nejčastější chyby při opravě střechy a fasády
•             Jak postupovat při rekonstrukci domu
•             Jak dodatečně zateplovat
•             Jak si vybrat realizační firmu
•             Jak čistit fasády a ostatní povrchy
•             Jak využít střechu a energii ze slunce
•             Jaké jsou možnosti získání dotací
 
Bohatý doprovodný program
 
Připraven je atraktivní a poradenství zdarma. Proběhne řada konferencí, odborná fóra i praktické ukázky. Nosnými tématy veletrhu For Pasiv budou „Řízené větrání“ a „Život v pasivním domě“, veletrh Cesty dřeva tentokrát zahrne i sruby, roubenky a nebytové dřevostavby.
Nosným tématem konference Izolace 2017 jsou ploché střechy. Fórum Dřevěné konstrukce střech se zaměří na novou požární normu a prezentovány budou zajímavé dřevěné stavby. Velký prostor je věnován střešní fotovoltaice a energetické soběstačnosti. Sobotní přednášky pro širokou veřejnost nabídnou užitečná témata, jako jsou nejčastější chyby ve střešním plášti, ochrana a sanace půdních trámů a krovů a též se lidé dozvědí aktuální informace k programu Nová zelená úsporám.
 
V rámci veletrhu Řemeslo Praha proběhne vyhodnocení historicky největšího projektu na podporu řemeslného podnikání v ČR - ROK ŘEMESEL 2016 a start projektu ROK VENKOVA 2017. Veletržní nabídku nářadí a vybavení pro profesionály i kutily obohatí také expozice řemeslných cechů, ukázky řemesel a užitečné přednášky pro podnikatele a OSVČ.
 
 
Novinkou je seminář Údržba a čištění střech a fasád vztahující se k novému projektu Purpo Praha. Projekt je zaměřen na profesionální údržbu, čištění, renovace a ochranu střech, fasád a dalších povrchů. Renomovaní přednášející představí různé typy povrchů střech z pohledu údržby a čištění, zazní povinnosti majitele nemovitostí a povinnosti zhotovitele, velkým tématem bude údržba v zimním období a také nutné zabezpečení při pohybu po střeše. Část semináře věnovaná fasádám se zaměří na způsoby čištění a údržby fasád rodinných domů, bytových domů, administrativních i ostatních budov, včetně prosklených výplní fasád. Řešit se budou možnosti ochrany proti vandalským sprejovým kresbám, znečištění fasád ptáky a soklů psy. Ke všem povrchům budou na základě praktických zkušeností uvedeny příklady účinného způsobu čištění.
 
Poradenství zdarma
 
Užitečné a cenné rady mohou návštěvníci získat v poradenských centrech na veletrhu. K dispozici bude Stavební poradenské centrum s podporou ČKAIT a ČVUT v Praze, Centrum fasád, Centrum pro úspory energií a alternativní zdroje energie. Novinkou bude Centrum profesionální údržby a čištění povrchů.
 
Střecha zdarma
 
Návštěvníci se mohou zúčastnit soutěže o střechu na rodinný dům a další ceny.
 
Zlevněná vstupenka
 
Na webových stránkách veletrhu můžete získat zlevněnou vstupenku ve výši 50 Kč (plná cena 100 Kč) na souběh veletrhů , , , , For Pasiv, Cesty dřeva a soutěžní přehlídku stavebních řemesel SUSO 2017 konaných 9. – 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany!
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Veletrhy | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://velotime.com.ua

стоимость установки газа на авто

www.maxformer.com
Všechna práva vyhrazena © 2018